Grand Theft Auto 5 İndir – GTA 5

GTA sersinin tasarlayıcısı olan Rockstar 2013 yılının Eylül ayında GTA serisinin son oyunu olan Grand Theft Auto 5‘i ya da diğer adı ile GTA 5‘i PlayStation 3 ved Xbox 360 için yayınlamıştı.

Grand Theft Auto 5 Hakkında – GTA 5

Rockstar şirketi, önceki GTA serisi oyunlarında da olduğu gibi GTA 5’te de oyunun Bilgisayarlar için olan versiyonunu PlayStation ve Xbox versiyonlarından sonra çıkaracağını 2014 yılının Haziran ayında resmi olarak duyurdu ve GTA 5 PC versiyonunu 2014 sonbaharında yayınlayacağını ilan etti. Oyunseverler tarafından merakla beklenen GTA 5 PC versiyonu konsol oyuncularının oyunun çıkışından sonra indirdikleri GTA Online moduna ve oyun için yayınlanmış bütün güncellemelere sahip olarak çıkış yapacak.

Grand Theft Auto 5

Rocstar firmasının şuana kadar yapmış olduğu oyunlar arasında en gelişmiş açık dünya özelliğine sahip olarak’ta bildirilen Grand Theft Auto 5 oyunsevelere inanılmaz bir özgürlük sunmakta, Oyun içerisinde dünyanın her yerini istediğiniz gibi gezebilme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Oyunun sizlere sunduğu uçsuz bucaksız açık dünyasında bisikletler, motosikletler, arabalar, otobüsler ve tanklar gibi kara taşıtlarının yanısıra helikopterler ve jet uçakları gibi araçları kullanabilmektesiniz ve böylece dilediğiniz gibi gezebilmektesiniz. Bunun yanında yeni GTA oyununda serinin önceki oyunlarından farklı olarak yep yeni bir özellik daha eklenmiş bulunmakta GTA 5’te su altına dalış da yapabiliyoruz. Bu nedenle okyanus içerisindeki köpekbalıklarına da dikkat etmemiz gerekiyor.

Grand Theft Auto 5 grafikleri oyunun PC versiyonunda bir hayli geliştirilecek. Oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360 versiyonuna göre daha yüksek çözünürlük desteği, daha kaliteli kaplamalar, daha geniş bir görüş alanı gibi özellikler oyunda bizleri bekliyor.

Grand Theft Auto 5’te kullanmış olduğumuz karakterleri kişiselleştirebilmemiz için çok sayıda kişiselleştirme seçeneğine sahibiz. Seçmiş olduğunuz karakteri Ayakkabılar, şortlar, pantalonlar, gömlekler, tişörtler, şapkalar ve gözlükler gibi kıyafet ve aksesuarları oyun içerisinde toplayarak gardrobumuza ekleyebiliyoruz. Benzer şekilde geniş bir silah koleksiyonu da yapabiliyoruz bir çok silah kullanabilmeniz için sizleri bekliyor olacak.

Grand Theft Auto 5 PC versiyonu oyun içerisinde yakalayacağınız görüntüleri kullanarak filmler oluşturmanıza yardımcı olacak bir video düzenleme aracıyla birlikte gelecek.

Not: GTA 5 Kurulum dosyası yardımıyla Social Club hesabınızla oturum açarak Grand Theft Auto 5’i bilgisayarlarınız üzerine indirebilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için oyunu satın almış olmanız ve Social Club hesabınız üzerinden oyunu aktifleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Grand Theft Auto 5 Tanıtım Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz tam indir grand-theft-auto-5 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki bölüm’de oyun için gerekli olan tüm dosyaları indirebilir ve kullanabilirsiniz.Bizler sohbetgen ailesi olarak GTA serisinin tüm oyunlarını buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Grand Theft Auto 5 İndir – GTA 5

[toggle title=”Grand Theft Auto 5 indir – GTA 5 Tıkla İndir” state=”close”]https://yadi.sk/d/vAFCB0qE36SE32[/toggle]


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir