Gramblr ile Artık İnstagrama Bilgisayarınızdan Bağlanın

Bilgisayardan instagrama nasıl giriş yapılır, bilgisayardan instagrama fotoğraf eklemek, bilgisayardan instagrama video eklemek, bilgisayardan instagrama bağlanmak gibi sorularınızın cevabı burada, tahmin bile edemiyeceğiniz kadar kolay bir şekilde hemde hiç bir kurulum yapmadan bilgisayarınız ile instagrama bağlanabilirsiniz.

Sosyal medya uzmanlarının kullanmakta olduğu ve benimde aktif olarak kullandığım programı siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istiyorum, Gramblr ile artık instagrama bilgisayarınızdan bağlanın ve istediğinizi kolay bir şekilde paylaşma imkanı elde edin, Ayrıca zamanlama yaparak siz bilgisayar başında olmasanız dahi zamanladığınız içeriği program otomatik olarak sizlerin yerine paylaşmaktadır.

Gramblr ile instagramda fenomen haline gelmek çok daha kolay, arşivinizi hazırlayıp yayınlayın ve belirli zaman aralıkları ile sizin yerinize paylaşımlarda bulunarak hesabınızı aktif tutsun.İnstagram’da takipçi kazanmak ve takip sayınızı arttırmak için en ideal programlardan birisidir ayrıca güvenilir alt yapısı ile herkes tarafından tercih edilmektedir.İnstagram’da istekrarlı bir şekilde yükselmek ve daha geniş kitlelere hitap etmek için bu program sayesinde sürekli olarak aktif olabilirsiniz.

Gramblr Kurulum !

Gramblr’nin kurulum aşaması yokturdur ve indir kullan özelliğine sahiptir bu nedenlede bilgisayarınızda herhangi bir yer kaplamaz, programı indirip rar arşivinden çıkarttıktan sonra çalıştırabilirsiniz.Sisteme giriş yapmak için kayıt olmalı ve kayıt esnasında aktif olarak kullandığınız instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girmelisiniz.Program güvenli olduğu için herhangi bir şifre çalınma gibi birşey kesinlikle söz konusu değildir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Gramblr ile Artık İnstagrama Bilgisayarınızdan Bağlanın

Program hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve nasıl kullandığını videolu bir şekilde öğrenmek isterseniz alt kısımda yer alan program destek linkini ziyaret edebilirsiniz.İnstagram’da aktif olduğunuz halde bu programı hiç kullanmadıysanız daha fazla geç kalmayın sizlerde artık hiç yorulmadan ve bilgisayar başında zaman harcamadan dilediğiniz gibi paylaşımlarda bulunun.

Bu program sizlere bilgisayardan instagrama giriş yapmayı ve kolay bir şekilde video ile fotoğraf paylaşmanızı sağlamaktadır.Ayrıca takipçi kazanmanıza yada içeriklerinizi başkalarınında beğenmesini sağlamaktadır tüm bu özelikleri ile tanışmak için aşağıdaki bölümden programı hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Bizlere destek olmak için instagram sayfamızı beğenmeyi lütfen unutmayınız, sizlerin destekleri sitemizi daha üst sıralara çıkartmak için bizlere yol göstermektedir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir