Gram Games’den Yeni Oyun: Six!

Türk mobil oyun firması Gram Games, yeni oyunu Six! ile heyecanı ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

Dünya çapında en çok oynanan oyunlar sıralamasında 9. sıraya yerleşen 1010!’in yapımcısı Gram Games, tüm dünyada mobil oyun tutkunları tarafından büyük beğeniyle oynanan Merged!’ün ardından yeni bulmaca oyunu Six!’i bugün kullanıcıların beğenisine sundu. App Store üzerinden oyunseverler ile buluşan Six!, fizik temelli bulmaca konseptini basit ve eğlenceli bir anlatımla sunuyor. 

Öğrenmesi Kolay, Ustalaşması Eğlenceli

Kullanıcılar oyunda tuğlalarla örülü bir kulenin tepesindeki altıgen bloğu, altındaki farklı şekillerdeki tuğlalara dokunup patlatarak aşağı indirirken, kulenin kenarlarından aşağı düşürmemeye çalışacak. Öğrenmesi kolay, ustalaşması ise son derece eğlenceli olan Six!’te, arkadaşlarınızın yüksek skorlarını geçebilir, tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz.

Six!, zaman ve hak sınırı olmadan, ister birkaç dakika için ister de saatler boyu eğlence için tercih edilebilecek son derece keyifli anlar vadediyor. Oyunun iOS sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

6 Responses

 1. 26 Ekim 2016

  Güzel bir makale

 2. 26 Ekim 2016

  Harika birşey

 3. 29 Ekim 2016

  gram games harika işler yapıyor

 4. 29 Ekim 2016

  süpermiş

 5. 30 Ekim 2016

  gram games çoştu

 6. 12 Kasım 2016

  Gram games saçlığı bu tamamen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir