GPU Kartı Dışarıda Olan Kasa Deepcool

Computex 2015 etkinliğinde tanıtılan beraberinde enterasan bilgisayar kasaları hepimizin ilgisini çekmişti. Tanıtılan bilgsayar kasalarına baktığımızda hepsinin kendilerine has bazı özellikler mevcuttu fakat şimdi tanıtacağımız bilgisayarın tasarımı oldukça farklı. Deepcool‘un kasa tasarımında, GPU dışarıda bırakılmış.

Kasanın açık bırakılan bir kısmına yer verilen GPU kartı, Böylece soğuması açısından çok daha avantaklı bir kullanuım sağlamış oluyor. Bu konseptin GamerStorm Nephrite ITX adına sahip olan dikey yapılı versiyonun üretiminde belirlenecek bir yapı kullanılmış. 500 Wattlık SFX güç kaynağının yer aldığı kasada ek olarak 300mm‘ye kadar ekran kartı120mm uzunlığında CPU soğutucusu, Fan ya da Radyatöradet 3.5 in ve tane de 2.5″ sürücüsü barındırıyor. 

Kasanın ikinci versiyonu da küp şekline sahip. Geliştirilen tasarımda, Dikey yapılı versiyona göre ekstra olarak 3.5″ sürücü aynı zamanda fan ya da sıvı soğutma ayrı bir şekilde bırakılmış.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir