Google Sıra Bulucu Scripti

Merhaba arkadaşlar bugün yine siz değerli sohbetgen.com ziyaretçilerine harika bir script paylaşıyorum, google sıra bulucu scripti ile ziyaretçilerinize google’da sitelerinin kaçıncı sırada olduğunu bulmalarını sağlıyan bir hizmet sunabilirsiniz.Script kurulumu ve kullanımı gayet basit ayrıca dosya boyutu küçük olduğu için sitenizi kasmayacak bir yapıya sahiptir.

Google Sıra Bulucu Scripti

Google sıra bulucu scripti

Script’in içerisindeki şifreli dosyalar açılmıştır, dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya doğrudan sitenize yükleyerek olduğu gibi kullanabilirsiniz.Script açık kaynak kodludur bu nedenle sitenize entegre etmekte’de zorluk çekmeyeceksiniz ayrıca adsense için gerekli reklam alanlarıda ayarlanmıştır.

Kullanıcılarınıza güzel bir hizmet sunmak istiyorsanız bu script çok işinizi görecek, ayrıca oldukçada hızlı bir yapıya sahip, Script’i aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz, kurulum ve sonrasında sorun yaşayan arkadaşlar olursa sorunlarını bizlere iletebilirler.

Scripti indir !

[toggle title=”Tıkla ve Hemen indir !” state=”close”]https://yadi.sk/d/fTiwxESB3BFwpC[/toggle]

Üst kısımdaki linkten scripti indirip rar arşivinden çıkarttıktan sonra footer bölümünde yer alan link üzerinde düzenleme yaptıktan sonra sitenize yükleyip direkt olarak çalıştırabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir