AnaSayfa / Güncel Paylaşım / Google Play Store İndirme Bekleniyor Sorunu [ Çözüm ]

Google Play Store İndirme Bekleniyor Sorunu [ Çözüm ]

Son zamanlar’da bir çok kullanıcının sorunu olan google play store indirme bekleniyor sorunu çözümü ile sizlerleyiz, aslında bu sorunun çözümü çok basit tek yapmanız gereken çerezleri silmek ve ön belleği temizlemektir peki bu işlemi nasıl yaparım diyorsanız aşağıdaki işlemleri takip ederek yapabilirsiniz.

Google play store’ye giriş yapıp uygulama indirmeye çalışanların bir çoğu indirme bekleniyor diye bir uyarı ile karşı karşıya kalmaktadırlar fakat uzun bir süre beklenilmesine rağmen herhangi bir indirme işlemi gerçekleştirilmemektedir, indirme bekleniyor sorunundan kurtulmak için cihazınızın ayarlar bölümünde yer alan uygulama yöneticisi kısmına giriş yapınız, sıralanan uygulamalar arasın’da google play store‘yi bulup üzerine tıklayınız.

Google Play Store İndirme Bekleniyor Sorunu [ Çözüm ]

Üst kısımdaki resimdede görüntülendiği gibi veriyi sil ve önbelleği temizle butonlarına tıklayarak uygulamanın ayarlarını ve çerezlerini siliyoruz, daha sonra indirme işlemini tekrar gerçekleştiriyoruz, bu sorun genelde birden fazla mail adresi ile aktif hale getirilen cihazlarda meydana gelmektedir bu nedenle her sorun ile karşılaştığınız’da bu işlemi tekrardan yapmanız gerekmektedir.

Google play store indirme ve diğer sorunlarınız ile ilgili yorum bırakabilirsiniz, en kısa süre içerisinde editörlerimiz sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

Sesli Sohbet Panellerinin Rar Şifreleri

Sesli Sohbet Panellerinin Rar Şifreleri

Merhaba arkadaşlar bu bölümde sizlere sitemizde paylaşılan sesli sohbet panellerinin rar şifrelerini paylaşacağım, Sezonun açılması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir