Google Local Guides Summit 2017

Google Local Guides Summit 2017 ile 5 yıldızlı rehberler’den seçeceği kişileri bir araya getirerek bir zirve oluşturmayı planlıyor, Google bünyesinde yerel rehber olarak kullanıcılara yol gösteren çalışanlarını bir araya getirmek amacıyla bir bildiri ile rehberleri bilgilendirdi, google tarafından yapılan bu bildiri’de ”Küresel topluluğumuzdaki büyük yıldızları kutlamak amacıyla San Francisco Bay’deki Google Genel Merkezinde ilham verici iki gün için 5. Seviye Yerel Rehberlerden oluşan bir grubu bir araya getiriyoruz. Başvurular yakında açılacak. Katılımcıları nasıl seçtiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve katılma şansınızı artırın.”

Google Local Guides Summit 2017

Google Local Guides Summit 2017

Tüm dünya’da insanların Google Maps üzerinden dünyayı dolaşmasına yardımcı olan yerel rehberler için Google Merkezin’de iki harika gün ile toplantı yapılacaktır, bu toplantıya 5. seviye yerel rehberler arasından seçilecek olanlar katılacaktır.Bu konu hakkında geniş bir bilgi paylaşan google, san francisco’daki zirveye katılmak isteyen 5. seviye rehberler için bazı şartlar sundu bu konu hakkında bilgi almak için https://maps.google.com/localguides/event/summit web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Google Local Guides Summit 2017 hakkında daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşmak için üst kısımda belirtmiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.Bu sayfada sizlere zirvenin ne zaman yapılacağı, hangi şartların olduğu vede katılımcıların neler yapması gerektiği hakkında bilgiler sunulmuştur.

 


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir