Google Duo Zirvede!

Google görüntülü konuşma konusunda yeni bir uygulama ile piyasaya giriş yaparken uygulama oldukça ilgi gördü. Kolay arayüzü ve yüksek performansı sayesinde görüntülü konuşmanın çok kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan uygulama kısa süre içerisinde zirveye yerleşmeyi başardı. Piyasada FaceTime ve Skype gibi pek çok rakibinin bulunduğu Google Duo bu uygulamaların popülerliğine rağmen piyasadan pay alacak gibi duruyor

Google Play üzerinde oldukça ilgi gören ve olumlu yorumların yapıldığı uygulama kısa süre içerisinde en çok ilgi gören uygulamalar sıralamasında birinci olmayı başardı. Gösterilen bu ilginin önümüzdeki günlerde yüksek kullanıcı sayısına ulaşacağı konusunda beklenti de yarattı.

Yorumlar Olumlu

Üstelik uygulama için yüksek değerlendirme puanlarının da verildiği görülürken kullanıcıların uygulamadan memnun kalması daha fazla kişinin uygulamayı kullanmasını sağlayacak. Önümüzdeki günlerde yapılacak yeni geliştirmeler ile birlikte pek çok yeniliğin olması beklenen uygulama böylece kullanıcıların piyasadaki en önemli seçeneklerinden birisi olacak.

Uygulamanın en önemli avantajlarından birisi farklı modeller üzerinde görüşmenin sorunsuz bir şekilde yapılması olurken işletim sistemi dahi Google uygulamasında önemli değil. Bu bakımdan piyasadaki pek çok uygulamada bu özellik bulunmadığından dolayı kullanıcılar sorun yaşıyordu. Fakat Google tarafından geliştirilen uygulamanın piyasadaki bu açığı kapatması pek çok kişinin görüntülü konuşma konusunda Google Duo seçimi yapmasını sağlayabilir. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir