AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Google Duo Pokemon GO’yu Bile Geçti!

Google Duo Pokemon GO’yu Bile Geçti!

Google Play üzerinden geçtiğimiz hafta içerisinde indirme sunulan ve kısa süre içerisindeki üst sıraları zorlayan Google Duo oldukça ilginç bir durum yarattı. Kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncu sayısına ulaşmayı başaran Pokemon Go son dönemlerin en hızlı çıkış yapan oyunlarından bir tanesi olurken Google tarafından geliştirilen görüntülü görüşme uygulamasının kısa süre içerisinde bu başarıyı yakalaması da dikkatlerden kaçmadı.

Hedef Zirve

Google’ın yeni servisinin Pokemon Go ile yarışabilir durumda olması milyonlarca kullanıcıya şimdiden ulaştığını da gösterirken şu anda listenin ikinci sırasında yer alan Google Duo Pokemon Go’yu geçmiş durumda. Uygulamanın yeni hedefi ise Facebook Messenger.

Farklı işletim sistemleri arasında görüntülü konuşma yapma imkanı sağlayan uygulama bu bakımdan özel bir durumda. Piyasadaki pek çok uygulama bu desteği sağlamazken Google tarafından yapılan uygulamanın bu desteği sunması uygulamanın daha fazla kişi tarafından kullanılmasını sağlıyor. Yapılan geliştirmeler ile kolay bir arayüzü kullanımı bulunan uygulamanın pek çok kişi tarafından tercih edildiği ve beğenildiği belirtilirken önümüzdeki günlerde uygulamayı kullanan kişi sayısının da artması bekleniyor.

Mayıs ayında Google tarafından gerçekleştirilen özel bir etkinlikle duyurusu yapılan bu uygulama geçtiğimiz hafta içerisinde ancak kullanıcılar ile buluşmuştu.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir