Google Drive Android’e Kısayol Güncellemesi

Google Drive Android için yapılan son güncelleme hakkında Google tarafından resmi bir açıklama yapılırken, açıklamada kişilerin Google Drive Android kullanımını daha pratik bir hale getirebileceği açıklandı.

Kolay Erişim Geliyor

Google Drive Android için yapılan güncelleme ile birlikte kullanıcılar Google Drive Android üzerinde en çok işlem yaptığı dosyalara artık daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilecek. Telefon ana ekranına Google Drive Android dosyaları için kısa yol oluşturmak mümkün olurken, bu kısa yol üzerinden direk dosyalara giriş yapılacak ve bulut sunucu telefonda yer alan bir depolama birimi gibi çalışabilecek. Bu durum hem depolama sorununu ortadan kaldıracak hem de kişilerin bulut sunucu üzerinden güvenli bir şekilde işlem yapmasını sağlayacak.

Google Drive Android Kısa yolları Nasıl Atanır?

Google Drive Android kısa yol atamak isteyen kişilerin ilk olarak cihazda yer alan kısa yollar bölümüne giriş yapması gerekiyor.

Giriş bölümüne giriş yapan kişiler burada Google Drive Android üzerinde yer alan dosyaları görüntüleyerek istediğini ana ekrana atabiliyor.

Google Drive Android için yapılan güncelleme sadece kısa yol ile sınırlı olmazken, kişiler depolama arttırma konusunda da kişilere cazip seçenekler artık uygulama üzerinden sunulacak.

Sandwich Desteği Bitiyor!

Google Drive Android için yapılan açıklamalarda aynı zamanda bundan sonraki güncellemeleri

Android Ice Cream Sandwich kullanıcıların alamayacağı belirtildi.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir