Google Chrome İndir

İnternet üzerin’de hızlı ve güvenli bir şekilde gezinmenin yolu google chrome‘den geçer google arama motoru tarafından tasarlanan bu tarayıcı sayesin’de artık internette sörf yaparken daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde siteleri gezebileceksiniz.

Kendisine özgü temaları vede eklentileri ile sizlerin internet ortamındaki dolaşımlarınızı daha kolay bir hale getiren bu tarayıcı sayesinde kendinizi daha özel hissedeceksiniz.Gezdiğiniz tüm web sitelerini istediğiniz dile çevirebilme özelliğine sahip olduğu için artık hiç bir site size yabancı gelmeyecek tek bir tık ile istediğiniz dile çeviri yaparak siteleri daha rahat ve kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.Günümüz itibariyle internet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen tarayıcıların başında gelmektedir.

! Google Chrome indir !

[toggle title=”Google Chrome indirmek için tıklayınız !” state=”close”]https://yadi.sk/d/1urrPV1y35dTtz[/toggle]

üst kısımdaki linkten chrome’nin son sürümünü indirebilirsiniz, kurulum için alt kısımda yer alan kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

Google Chrome İndir

Google Chrome Hakkında Genel Bilgi !

Chrome’nin arayüzü üzerinde bulunan sekme özelliği sayesinde, aynı anda birden fazla sekme üzerinde kolayca geçiş yapabilir, klavye kısayolları sayesinde sekmeler arasında geçiş yaparak aynı anda bir den fazla site üzerinde çalışma yapabilirsiniz, istediğiniz ve beğendiğiniz sayfaları favorilerinize ekleyerek daha sonrasında bu sayfalara kolayca ulaşabilirsiniz hatta sürükle bırak desteği sayfasında internet sekmelerinizin yerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Tarayıcının ana sayfasının hemen üst bölümünde yer alan adres satırı sayesinde, aramak istediğiniz herşeyi anında bulabilirsiniz vede gitmek istediğiniz sitenin ilk harflerini yazmaya başladığınızda otomatik tamamlama sistemi devreye girerek sizlerin işlerini kolaylaştırır ayrıca google ve diğer arama motorlarını kullanarak otomatik arama işlemini’de yine buradan gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Google Chrome tarayıcısının birde kendisine özgün olan PDF okuyucusu yer almaktadır, bu okuyucu sayesinde hem internet üzerindeki hemde kendi bilgisayarınızda yer alan tüm PDF dosyalarını görüntüleyebilirsiniz ayrıca görüntülediğiniz bu dosyalar üzerinde değişikliklerde yapabilirsiniz.

İnternette levet atlamak vede internet seviyenizi bir üst seviyeye çıkartmak istiyorsanız mutlaka kullanmanız gereken tarayıcıların başında gelmektedir, Google chrome console özelliği web geliştiriciler içinde bir çok kolaylık sağlamaktadır, tüm sitelerin kodlarına erişebilme, kodlardaki hataları inceleyebilme özelliğinin yanı sıra web sitelerinin hız testini yapabilme gibi bir çok tasarımcı özelliğide yer almaktadır.

Google Chrome Kurulum !

Google Chrome’nin yeni sürümünün kurulumu, tema kullanımı ve diğer tüm ayarlarının gösterildiği bu video ile sizlerde tarayıcı kurulum işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir