General Mobile 4G’ye Android Nougat Geldi

Android işletim sistemi için Android 7.0 Versiyonu yayınlanırken bu versiyonu ilk olarak hangi telefonun modelinin kullanacağı merak ediliyordu. Bugüne kadar özellikle Nexus cihazların güncellemeyi alacağı belirtilirken Nexus cihazların ardından güncellemeyi alan modellerden bir tanesi de General Mobile 4G modeli oldu.

Yapılan resmi açıklamalar ile birlikte telefon için resmi güncellemenin yayınlanmaya başladığı belirtilirken kullanıcılar telefonlarını üzerinden kolay bir şekilde güncelleme yapabilecek. Yapılacak güncelleme ile birlikte çok daha iyi bir işletim sistemine kavuşacak olan kullanıcılar Android 7.0 ile birlikte gelen 250 farklı özelliği kullanma fırsatı elde edecek. Yayınlanacak güncelleme tüm kullanıcılarda aynı anda görülmeyecek ve kademeli olarak sunulacak. Güncellemelerin kontrol edilmesi ve ardından güncellemeleri telefonuna indirmesi mümkün olabilecek. Yapılacak güncelleme işlemleri ile birlikte sorunsuz bir şekilde yeni işletim sistemine geçiş yapabilecek kullanıcılar böylelikle milyonlarca kullanıcıdan daha önce Android 7.0 deneyimi yaşayabilecek.

General Mobile 4G modeli sonrasında güncellemelerin diğer modeller için de devam edeceği belirtilirken Android 7.0 alacak diğer model General Mobile GM 5 Plus olacak.

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir