Garmin’den Etkili Ürün

 Yapılan araştırmaların sonucunda edinilen veriler sosyal ağlar üzerinde paylaşmak için izin veren Edge 25, İlk başlar da karşımıza kalp hızı monitörü gibi birçok giyilebilir olan sensörlerle birlikte uyumlu şekilde çalışıyor.

Geliştirilen ürün bisikletlere sığacak kadar küçük aynı zaman da çok fazla yer kaplamayan bilgisayarlar hız aynı zaman da mesafe ve zaman ölçümü gerçekleştirebiliyor. Ortaya çıkan her iki cihaz içerisinde olduğu gibi veriler çok kolay bir arayüz üzerinden görüntülenebiliyor. Suya karşı dayanıklı olan bilgisayarların ağırlığına baktığımız da ise 25 gram olduğunu görebiliyoruz.

GLONASS ve GPS bağlantılarına da destek sağlayan bilgisayarların doğru bir batarya dolum sürecinden sonra yaklaşık olarak 8 saate kadar çalışabiliyor. Edge 25’te Bluetooth bağlantısı yer aldığı için ortaya çıkan veriler Garmin Connect’e aktarılabiliyor.

Henüz yurtdışında alınabilen bisikletlere baktığımız da Edge 20 ürününü fiyatı 130 Dolardan, Edge 25 ise 170 Dolardan satışa sunulmuş.

 

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir