Yapılan araştırmaların sonucunda edinilen veriler sosyal ağlar üzerinde paylaşmak için izin veren Edge 25, İlk başlar da karşımıza kalp hızı monitörü gibi birçok giyilebilir olan sensörlerle birlikte uyumlu şekilde çalışıyor.

Geliştirilen ürün bisikletlere sığacak kadar küçük aynı zaman da çok fazla yer kaplamayan bilgisayarlar hız aynı zaman da mesafe ve zaman ölçümü gerçekleştirebiliyor. Ortaya çıkan her iki cihaz içerisinde olduğu gibi veriler çok kolay bir arayüz üzerinden görüntülenebiliyor. Suya karşı dayanıklı olan bilgisayarların ağırlığına baktığımız da ise 25 gram olduğunu görebiliyoruz.

GLONASS ve GPS bağlantılarına da destek sağlayan bilgisayarların doğru bir batarya dolum sürecinden sonra yaklaşık olarak 8 saate kadar çalışabiliyor. Edge 25’te Bluetooth bağlantısı yer aldığı için ortaya çıkan veriler Garmin Connect’e aktarılabiliyor.

Henüz yurtdışında alınabilen bisikletlere baktığımız da Edge 20 ürününü fiyatı 130 Dolardan, Edge 25 ise 170 Dolardan satışa sunulmuş.

 

KAYNAK :

Garmin’den Etkili Ürün
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:, 58 views Okunma 02 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *