Bugüne kadar Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note modellerinde kalemin ters takılması ya da takılması sırasında biraz zorlanması ciddi sorunlar yaratıyordu. Bu bakımdan bugüne kadar sürekli eleştirilere neden olan kalem sorununun en azından Galaxy Note 7 ile birlikte giderilmesi bekleniyordu.

Fakat Galaxy Note 7 kullanımı yaygınlaştıkça cihazda kalem konusunda sorunların giderilmediği görüldü. Gelen şikâyetlerde telefonun kaleminin Galaxy Note 5 modelinde olduğu gibi sıkışma yaptığı belirtilirken, son dönemlerde bu yöndeki şikâyetler üstelik giderek artmaya başladı.

Hızlı Takmayın

Sorunun özellikle hızlı ve acele ile kalemin takılmak istendiğinde sıkışma sorunlarının yaşandığı görülürken, bu eleştirilerin ardından gözler Samsung’a çevrildi. Samsung tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılması beklenirken, açıklamalarda kişilerin kullanım talimatlarına göre kalemi kullanması gerektiği de ifade edilebilir. Bu bakımdan yenileme yapılması mümkün olmayan bu durum için çok ciddi bir açıklamanın da gelmesi beklenmiyor.

Özellikle Samsung tarafından pen konusunda daha önce yapılan açıklamalar göz önünde bulundurulduğunda kişilerin acele etmemesi ve bastırmadan kalemi yuvasına sokması gerektiği ifade edilmişti.

KAYNAK :

Galaxy Note 7’de Pen Sorunu Büyüyor!
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 60 views Okunma 27 Ağu 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *