AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Galaxy Note 7’de Pen Sorunu Büyüyor!

Galaxy Note 7’de Pen Sorunu Büyüyor!

Bugüne kadar Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note modellerinde kalemin ters takılması ya da takılması sırasında biraz zorlanması ciddi sorunlar yaratıyordu. Bu bakımdan bugüne kadar sürekli eleştirilere neden olan kalem sorununun en azından Galaxy Note 7 ile birlikte giderilmesi bekleniyordu.

Fakat Galaxy Note 7 kullanımı yaygınlaştıkça cihazda kalem konusunda sorunların giderilmediği görüldü. Gelen şikâyetlerde telefonun kaleminin Galaxy Note 5 modelinde olduğu gibi sıkışma yaptığı belirtilirken, son dönemlerde bu yöndeki şikâyetler üstelik giderek artmaya başladı.

Hızlı Takmayın

Sorunun özellikle hızlı ve acele ile kalemin takılmak istendiğinde sıkışma sorunlarının yaşandığı görülürken, bu eleştirilerin ardından gözler Samsung’a çevrildi. Samsung tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılması beklenirken, açıklamalarda kişilerin kullanım talimatlarına göre kalemi kullanması gerektiği de ifade edilebilir. Bu bakımdan yenileme yapılması mümkün olmayan bu durum için çok ciddi bir açıklamanın da gelmesi beklenmiyor.

Özellikle Samsung tarafından pen konusunda daha önce yapılan açıklamalar göz önünde bulundurulduğunda kişilerin acele etmemesi ve bastırmadan kalemi yuvasına sokması gerektiği ifade edilmişti.

KAYNAK :

» Benzer içeriklere'de göz atmak istermisiniz ! »

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

apple_icar.jpg

Apple, Otomobil Projesini Rafa Mı Kaldırdı?

Apple tarafından yürütülen otomobil projesinin büyük değişikliğe uğradığı iddia ediliyor. Apple'ın bir süredir Tesla gibi otomotiv firmalarından üst seviye 13 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir