AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Galaxy Note 7’de Pen Sorunu Büyüyor!

Galaxy Note 7’de Pen Sorunu Büyüyor!

Bugüne kadar Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Note modellerinde kalemin ters takılması ya da takılması sırasında biraz zorlanması ciddi sorunlar yaratıyordu. Bu bakımdan bugüne kadar sürekli eleştirilere neden olan kalem sorununun en azından Galaxy Note 7 ile birlikte giderilmesi bekleniyordu.

Fakat Galaxy Note 7 kullanımı yaygınlaştıkça cihazda kalem konusunda sorunların giderilmediği görüldü. Gelen şikâyetlerde telefonun kaleminin Galaxy Note 5 modelinde olduğu gibi sıkışma yaptığı belirtilirken, son dönemlerde bu yöndeki şikâyetler üstelik giderek artmaya başladı.

Hızlı Takmayın

Sorunun özellikle hızlı ve acele ile kalemin takılmak istendiğinde sıkışma sorunlarının yaşandığı görülürken, bu eleştirilerin ardından gözler Samsung’a çevrildi. Samsung tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılması beklenirken, açıklamalarda kişilerin kullanım talimatlarına göre kalemi kullanması gerektiği de ifade edilebilir. Bu bakımdan yenileme yapılması mümkün olmayan bu durum için çok ciddi bir açıklamanın da gelmesi beklenmiyor.

Özellikle Samsung tarafından pen konusunda daha önce yapılan açıklamalar göz önünde bulundurulduğunda kişilerin acele etmemesi ve bastırmadan kalemi yuvasına sokması gerektiği ifade edilmişti.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir