Ön sipariş dönemi ile oldukça ilgi çeken ve şu anda üretim hattında sorunlar yaşayan Samsung’un Türkiye adına en çok merak edilen durumu satış fiyatının yüksek olması nedeniyle ne kadar çok ilgi göreceği. Şu anda Türkiye’deki etiket fiyatı indirimsiz bir şekilde

3,599 TL. Türkiye’deki satışta olan cihazların büyük bir kısmından çok daha yüksek bir fiyata sahip olan Samsung Galaxy Note 7, alım gücünü oldukça zorluyor. Bu bakımdan cihazın Türkiye’de ne kadar satacağı merak ediliyor. Önümüzdeki aydan itibaren ilk aylık satış raporlarını öğrenebileceğimiz Samsung Galaxy Note 7, böylece Türkiye başta olmak üzere tüm satışa çıktığı ülkelerdeki satış durumu da paylaşılmış olacak.

Çok Özel Bir Cihaz

Samsung Galaxy Note 7, bugüne kadar geliştirilen en iyi Note modeli olurken, S Pen ile birlikte daha da ileriye götürülen pek çok özellik, kullanıcılara özel bir telefon deneyimi sunuyor. Telefon ile uyumlu bir şekilde kullanılabilen S Pen’de artık sınırlar kaldırılırken, yağmurlu havada dahi ekran üzerinde kalem ile işlem yapmak mümkün. Bu bakımdan telefondaki yüksek özellik ve donanımların yanı sıra doğa şartlarına karşı da dayanıklılık sağlanması önemli bir avantaj sağlamış durumda.

KAYNAK :

Galaxy Note 7 Yüksek Fiyatıyla Türkiye’de Tutar Mı?
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 77 views Okunma 29 Ağu 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *