Galaxy Note 5 İndirime Girdi!

Galaxy Note 5 almak isteyen kişiler için artık tam zamanı. Galaxy Note 7 modeli piyasaya sunulmuş olsa da Note deneyimini yaşamak ve daha az bir ücret ödemek isteyen kişiler Galaxy Note 5 için sipariş verebilir.

Pek çok telefon modelinden hala daha iyi durumda bulunan Galaxy Note 5 bu bakımdan ilgi görürken, hepsi burada.com üzerinden düzenlenen kampanya ile birlikte kullanıcılar normal piyasaya fiyatlarının çok daha altında Galaxy Note 5 sahibi olabilecek.   Phablet sektörünün en önemli modellerinden birisi olarak görülen Galaxy Note 5’te yer alan en önemli özellikler şöyle;

Exynos 7420 yonga seti

4 GB RAM

Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi

16 MP arka kamera

5 MP ön kamera

Galaxy Note 5 Fiyatı Ne Kadar?

Galaxy Note 5 etiket fiyatı kampanyasız 2.499 TL olarak belirlenirken yapılan indirim ile birlikte hepsiburada.com üzerinden 1.919 TL’ye satın alınabilecek.

500 TL’yi aşan indirim ile birlikte Galaxy Note 5 için oldukça cazip bir imkân yaratılırken, sitede satışa çıkartılan modelin ne kadar ilgi göreceği merak ediliyor. Zira şu anda herkes Galaxy Note 7 modeline yoğunlaşmışken, bir önceki model için ilginin olmaması da ihtimaller arasında. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir