Forza Motorsports 6’nın final versiyonu, oyuna direksiyon desteği kazandırdı.

Nisan ayının sonunda Forza Motorsports 6: Apex’in minimum ve önerilen sistem gereksinimleri yayınlanmıştı. Ardından, Mayıs’ın ilk haftasında PC için oyunun beta versiyonu da indirmeye açılmıştı. En sonunda oyunun yüksek çözünürlüklü grafikler ve yeni araçlarla donatılan final sürümü de yayınlandı.

Windows 10’da ücretsiz sunulan Forza Motorsports 6: Apex, final sürümüyle birlikte direksiyon desteği de kazandı. Artık bu yarış oyununda araçları direksiyon setleriyle kontrol edebilmek mümkün. Bu açıklamayla birlikte desteklenen direksiyon listesi de paylaşıldı.

Logitech G25 Racing Wheel Logitech G27 Racing Wheel Logitech G29 Racing Wheel Logitech G920 Xbox One Wheel Logitech MOMO Force Feedback Racing Wheel Thrustmaster T300RS Thrustmaster T500 RS Gaming Wheel Thrustmaster T150 Thrustmaster TX Xbox One Wheel Thrustmaster TMX Xbox One Wheel Thrustmaster RGT Force Feedback Racing Wheel Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK :

Forza Motorsports 6: Apex Final Sürümü Yayınlandı
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *