AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / FM 2017 Ne Zaman Çıkacak?

FM 2017 Ne Zaman Çıkacak?

Her yıl yeni bir versiyonunun yayınlandığı oyun milyonlarca oyuncu tarafından oynanırken geliştirilen oyun motorları sayesinde çok daha iyi bir oyun deneyimi sunulabiliyor. Özellikle Football Manager 2016 ile birlikte ciddi gelişmelerin ve iyileştirmelerin yapıldığı oyun serisi 2017 yılında çok daha iyi bir hali ile kullanıcılara sunulacak

Oyun Süresi Oldukça Fazla

Oyun severlerin sezonlar boyunca oyunu oynaması kullanıcı başına oyun süresini de arttırıyor. Oyunun iki buçuk ay sonra hayranlarıyla buluşacağı belirtilirken pek çok oyuncu şimdiden yeni oyunun piyasaya sunulmasına bekliyor.

Menajerlik oyunları arasına lider durumda bulunan ve ciddi bir rakibi bulunmayan Football Manager 2017 versiyonuyla yine bu konuda başarısını arttıracak. 2010 yılına kadar Championship Manager ile rekabet içerisinde bulunan Football Manager, 2010 yılının ardından Championship Manager’ın yeni bir versiyonunun çıkarılmaması sayesinde lider olarak sektördeki durumunu korumayı başardı.

Oyun için 4 Kasım tarihi işaret edilirken 4 Kasım’da yapılacak tanıtımı ile birlikte hem Windows hem de Mac OS işletim sistemleri için oyun piyasaya sunulacak. 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir