Fing – Network Tools indir

Fing – Network Tools, 5 milyon’un üzerinde kullanıcısı ile en çok kullanılan uygulamalar listesinde yer alan gayet hızlı vede ücretsiz bir ağ tarayıcı uygulamasıdır.

Wifi ağınıza kimler bağlanıyor görmek istiyorsanız bu uygulama sizler için en ideal uygulamalardan birisidir, Ağınıza kimler, hangi cihazlardan bağlanıyor, bağlanan cihazların markasını vede mac adreslerini görüntüleyerek ağınızdaki cihazları tespit etmenize vede bağlantınızı kullanarak internetinize sızmaya çalışan cihazları yakalamanıza olanak sağlar. Ağınızdaki zayıf noktaları tespit edin, ağdaki problemleri çözün vede ağınızı en hızlı vede güvenli bir hale getirin.Tüm bunların hepsini milyonlarca kullanıcınında listesinde yer alan bu popüler program ile yapabilirsiniz.

Fing Network Tools

Bu harika uygulama içerdiği ücretsiz ek araçlar olan Wi-Fi tarayıcı, Port tarayıcı, DNS sorgusu, ping ve servis izleme  ile Fing mutlaka sizlerinde sahip olması gereken bir programdır.

Yabancılar’ın ağınızı sömürmesini engellemek ve sızıntıları anında yakalamak için daha fazla geç kalmayın ve sizlerde bu uygulamaya sohbetgen.com farkı ile ücretsiz olarak sahip olun, alt kısımda yer alan indirme bölümünden uygulamayı indirebilir vede hemen kullanmaya başlıyabilirsiniz ayrıca, Yeni cihazlar tarayarak Fing’in daha da akıllı olmasına yardım edin. Yeni alogritmamız sayesinde Fing daha da akıllı.

Fing ağ araçları şunları içeriyor:
+ Wi-Fi/Ağ tarayıcı: herhangi bir ağa bağlı tüm kablolu ve kablosuz cihazları listeler
+ IP adresi, MAC adresi, cihaz adı, marka/model, üretici firma gibi, cihaza yönelik tüm detaylar
+ Advanced analysis of NetBIOS, UPNP ve Bonjour isimleri ve cihaz tipleri için gelişmiş analizler
+ Cihazların ve ağların envanterleri
+ Internet bağlantı kontrolcüsü
+ ISP analizcisi
+ Subnet tarayıcısı
+ Port tarayıcısı: TCP port tarayıcısı otomatik olarak açık portları ve açık servisleri bulur
+ Ping ve iz sürücü(traceroute): ağ kalite ölçümü için olmazsa olmazlar
+ WOL: Uzaktan cihazları açabilmek için Wake On Lan özelliği
+ DNS sorgusu ve ters DNS sorgusu
+ Portlara bağlanın (Gezgin, SSH, FTP)
+ Ağa sızmaya çalışanları tespit edin
+ Ağ izleyicisi: cihazları açık ve kapalı olma durumlarını takip edin.
+ Birbirine bağlı, köprülü ağlar için Ip adresine bağlı cihaz kimliklendirmelerini destekler.

Fing Android, iPhone, iPad ve iPod Touch için hazır.Uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için fing google play web sayfasını ziyaret edebilirsiniz veya uygulamanın resmi sitesi olan fing.io web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fing – Network Tools Ekran Görüntüleri

Uygulama kurulum ve kullanım sorunlarınız ile ilgili bizlere her zaman ulaşabilir ve sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.Fing – Network Tools uygulamasını hemen indirmek için aşağıdaki download butonuna tıklayabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir