FIFA Mobile adu verilecek olan oyunun Sonbahar ile birlikte oyunculara sunulacağı belirtilirken oyun hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde desteklenecek.  

17 Bin Oyuncu Dahil Edildi

Mobil cihazlara yönelik oldukça başarılı bir oyun geliştirmek isteyen Elektronik Arts bu konuda pek çok farklı anlaşmayı yaparak gelişme sağlarken oyun içerisinde 650’i geçen takımın yer alacağı belirtildi. Üstelik 17 bin oyuncunun yer alacağı oyun bu bakımdan da oldukça zengin bir seçeneğe sahip olacak.

Futbol deneyimini oldukça farklı bir boyuta taşımak isteyen üreteci, farklı oyun içi etkinlikler ile birlikte rekabete de arttıracak. Kullanıcıların birbirlerine karşılıklı yarışacağı, dünya genelinde farklı rakiplerin bulunabileceği oyun böylece futbol rekabetini sanal dünyaya taşıyacak.

Canlı etkinlikler, iki kişilik maçlar gibi farklı oyun modlarının bulunacağı FIFA Mobile piyasaya sunulduktan sonra özellikle futbol severler tarafından ilgi gösterilebilecek durumda. Oyun içerisinde jeton ve futbolcu paketlerinin de olacağı belirtilirken oyun oynayan kişiler bu paketleri alarak daha da gelişme şansı elde edebilecek .

Sonbahar ile birlikte piyasaya sunulacak oyun, kullanıcıların futbol konusunda çok tercih ettiği oyunlar arasında yer alabilir. Aynı zamanda oyunu oynayacak kişiler ligde de mücadele edecek ve bu bakımdan uzun saatler boyunca oyunun oynanabilmesi mümkün olacak.

KAYNAK :

FIFA Mobile Çok İddialı Geliyor!
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 61 views Okunma 06 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *