FIFA 17 Ön Kayıtlar Başladı

FIFA serisi ile büyük bir ilgi gören EA Games yeni oyunun mobil versiyonunda isim değişikliğine gidecek. FIFA Mobile adı ile yayınlanacak oyun için ön kayıt süreci dahi başlatılırken, kullanıcılar online olarak yapacakları kayıt işlemleri sonrasında mobil cihazlarda FIFA Mobile heyecanı yaşayabilecek.

FIFA Mobile kaydı için Google Play üzerinden FIFA Mobile sayfası aracılığı il işlem yapmak mümkün. Kişiler oyunun resmen sunulması ile birlikte Google Play üzerinden indirme işlemlerini yapabilecek. Ön kayıt yapan kişiler oyunun resmen sunulduğu anda haberdar olacak. Mail üzerinden bilgilendirmenin yapılmasıyla birlikte kişiler hemen oyunu oynama imkanı elde edebilecek. Bu bakımdan büyük bir kolaylık sağlayacak b kayıt işlemlerini yapmanız oyunun çıkışını kaçırmanızı önleyecek.

FIFA Mobile resmen sunulması ile birlikte milyonlarca kişi tarafından tercih edilmesi bekleniyor. Mobil oyunlara karşı olan ilgi her geçen gün artarken, FIFA Mobile gibi başarılı oyunların da sisteme eklenmesi bu konuda durumu daha da cazip kılıyor. Bu bakımdan yenilenen ve geliştirilen sistemler ile mobil dünyaya kazandırılan FIFA Mobile, oyun sektöründe şimdiden üst sıraları garantilemiş durumda.

Oyunda Neler Var?

FIFA Mobile için oyuncuların daha da kişiselleştirildiği belirtilirken, top sürmeden pas atmaya kadar pek çok detay oyuncular için özel olarak belirlenmiş durumda.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir