FIFA 17 Gamescom’da Görüntülendi

Uzun zamandan beri piyasada tanıtımı yapılan FIFA 17 ile ilgili önemli bir video paylaşımı yapıldı. Gamescom adı verilen etkinliğe katılan EA Sports buradaki FIFA 17 tutkunlarını için özel olarak bir video paylaşımı yaparken videoda oyunun hiç görüntülerinden oluşan pek çok detay kullanıcılara sunuldu. Grafik kalitesinin çok daha yükseldiği görülen oyun aynı zamanda oldukça dinamik yapısıyla farklı bir oyun ortaya çıkarmış durumda.

Bir buçuk ay sonra piyasaya sunulacak olan oyun için şimdiden beklentiler artırılırken yayınlanan son video da oldukça ilgi çekti. Bugüne kadar farklı oyun içi görüntüleri gündeme gelen FIFA 17 serisi resmi olarak yayınlanan video ile birlikte dikkatleri daha çok üzerine topladı. Oyunda oyuncuların çok daha farklı özelliklere sahip olduğu görülürken kişiselleştirilmiş çalım, pas ve şut hareketleri oldukça dikkat çekiyor. Üstelik oyunculara özel olarak sevinç hareketlerinin de eklendiği görülürken kullanıcılar daha futbola yakın ve gerçekçi bir oyun oynama imkanı elde edecek.

Sistem gereksinimleri arasında 50 GB gibi oldukça yüksek veri depolama alanına ihtiyaç duyan oyun grafik özellikleri nedeniyle oldukça fazla yer kaplayacak. Aynı zamanda fazla detayın yer alması oyunun çok daha yüksek bir alana ihtiyaç duymasını sağlamış durumda. FIFA 17 29 Eylül tarihinde PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için satışa sunulacak.

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir