FIFA 17 Demosu Ne Zaman Gelecek?

FIFA 17 için yapılan son açıklamalarda oyunun demo versiyonunun ne zaman piyasaya sunulacağı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde FIFA 17’dan önce PES 2017 demosu yayınlanırken, yeni futbol oyununun demosu oldukça beğenilmişti. Özellikle bu demo sonrasında FIFA 17’nin nasıl bir performans sergileyeceği merak edilirken, bu konuda kısa süre içerisinde bilgi sahibi olmak mümkün olacak. Yapılan açıklamalarda FIFA 17 demosu için 13 Eylül tarihinin belirlendiği açıklanırken, bu tarh itibarı ile kişiler oyunun demosunu oynaması mümkün olacak. 
13 Eylül’de FIFA 17 Geliyor!
FIFA 17 için 13 Eylül tarihini seçen üretici firma, bu tarih itibari ile oyunun kısıtlı versiyonunun oynanmasın sağlayacak. Demo versiyonda beliril takımların yer alacağı öğrenilirken, Real Madrid, Manchester United, Chelsea, Olympique Lyonnais, Paris Saint-Germain, Seattle Sounders, Tigres UANL, FC Bayern, Monaco, Gamba Osaka, Inter, Juventus gibi takımlar ile mücadele yapabilmek mümkün olacak. Diğer takımları oynamak isteyen kişiler ise oyunun piyasaya sunulmasını bekleyecek. 
Oyunun demo versiyonu oynayacak kişiler, yenilenen oyun motoru ve yeni özellikleri deneme fırsatı olacak. FIFA 17  ile ilgili yapılan önceki açıklamalarda oyunda yeni bir oyun motorunun kullanıldığı belirtilirken, kişiselleştirilmiş oyuncular ile birlikte çok daha iyi bir versiyon hazırlandığı ifade edilmişti. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir