Facebook’ta Tüm Arkadaşları Davet Etme Kodu

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere çok önemli bir kodu paylaşacağım, Facebook tüm arkadaşları davet etme kodu, bu kod yardımı ile sayfama tüm arkadaşlarımı nasıl davet ederim veya grubuma tüm arkadaşlarımı nasıl davet ederim gibi sorularınızın cevabını almış olacaksınız, tek bir kod ile facebooktaki tüm arkadaşlarınıza davet göndermiş olacaksınız.

Aşağıda yer alan kod’u çalıştırmak için chrome veya mozilla firefox üzerinden facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir, zaten günümüz itibariyle herkes chrome veya mozilla kullanıyor, internet explorer de veya diğer tarayıcılarda bazen sorun çıkartabiliyor ama acemi olanlar için veya herkes için chromeden kod kullanmaları önerilmektedir.

Facebook’ta Tüm Arkadaşları Davet Etme Kodu

Bu kod 2016-2017 yılı için güncel olarak yazılmıştır, tarayıcılar ve facebook yenilendikçe vede güncellendikçe bu kod üzerindede değişiklikler yapmaktayız.

var inputs = document.getElementsByClassName('uiButton _1sm'); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

işimizi görecek ve tüm arkadaşlarımızı davet edecek olan kod üst kısımda yer alan koddur, Şimdi gelelim bu kodu nasıl kullanacağınıza.

1.Chrome tarayıcısından facebook sayfanıza giriş yapınız.

2.Facebook sayfanıza giriş yaptıktan sonra sayfanıza arkadaşlarınızı davet etmek için ”Arkadaşlarını bu sayfayı beğenmeye davet et” yazısına tıklayınız.

Facebook Tüm arkadaşları davet etme kodu

3.Bu işlemleri yaptıktan sonra tüm arkadaşlarınızın listelendiği bir pano çıkacak ve sağ tarafında davet et butonu yer alacaktır.Hiç bir şeye dokunmadan tüm arkadaşlarınızın açılması için kaydırma çubuğunu en aşağıya getirin.

Facebooka tüm arkadaşları davet etme kodu

4.İmleci en sona getirdikte sonra klavyenizin en üstünde yer alan F12 tuşuna basınız,Bu tuşa bastıktan sonra aşağıdaki gibi bir bölüm karşınıza çıkacaktır o bölümden Console seçeneğine tıklayınız.

Facebookta tüm arkadaşları davet etme kodu

5.F12 tuşuna basıp console bölümüne geldikten sonra orada bazı yazılar görünecektir, o yazıları temizlemek için üst kısımdaki resimdede gösterdiğimiz gibi ok işaretiyle gösterilen temizleme ikonuna tıklayarak içeriği siliniz, Daha sonra size vermiş olduğumuz davet kodunu yapıştırdıktan sonra ENTER tuşuna basınız ve işlem bu kadar, bir kaç saniye bekledikten sonra tüm arkadaşlarınıza davet gönderildi yazısını göreceksiniz.

Yapacağınız bu işlem sayesinde tüm arkadaşlarınıza tek tek davet göndermek yerine tek bir tuş yardımı ile herkesi sayfanıza veya grubunuza davet edebileceksiniz.

Aranılan sözler: Tüm arkadaşları davet etme, Tüm arkadaşlara otomatik sayfa beğenme daveti gönderme, tüm arkadaşları otomatik davet etme kodu


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

2 Responses

  1. nurullah dedi ki:

    kod gayet stabil çalışıyor teşekkürler sohbetgen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir