Facebook’a Neden Giremiyorum

Facebook’a neden giremiyorum, facebook’a giriş yok, facebook hesabım kapatıldı ne yapmam lazım, facebook hesabım kitlendi ne yapmam lazım işte tüm sorularınızın cevabı bu sayfada, facebook sorunlarınızı bizimle çözebilirsiniz.

Son zamanlarda herkes facebook’a neden giremiyorum diye yazmaya başladı buda demek oluyorki bir çok kişi sosyal ağlara giriş yaparken sorunlar ile karşılaşıyor, bu sorunlardan bazılarını ve çözümlerini sizler ile paylaşacağız, sizlere sunduğumuz çözümler ile facebook’a giriş sorunu ortadan kalkacaktır.

Facebooka Neden Giremiyorum

2016 yılı itibariyle gerçekleşen terör olayları ve darbe girişimi nedeniyle bazı tutuklama vs. olaylarından dolayı sosyal ağlara girişler bazı dönemlerde kısıtlanmaktadır fakat süreç geçtikten sonra tekrar aktif hale getirilmektedir, bu bir sorun değil devletimiz tarafından teröristlerin ve yandaşlarının sosyal ağları kullanarak haberleşmesini engellemek adına yapılan bir çalışmadır bu süreç içerisinde tabiki kurunun yanında yaşta yanıyor ve sizlerde sosyal ağ hesaplarınıza giriş yaparken sorunlar ile karşılaşıyorsunuz.

Bir diğer sorun’da aynı isimle birden fazla facebook hesabı kullananların tespit edilmesi ile gelen engeldir ve bu engeller facebook tarafından verilmektedir, eğer hesabınız kapatılsın istemiyorsanız, güvenlik önlemlerini arttırmalı ve arkadaş listenizi gizli yapmamalısınız.Facebook’a giriş yapamayanlar için çözümler aşağıdaki bölüm’de yer almaktadır.

Facebook’a neden giremiyorum diyorsanız işte çözümler burada;

1.Çözüm yasaklı sitelere giriş: Engellenen ve yasaklanan tüm sitelere giriş yapmak için öncelikle tarayıcınız’da veya bilgisayarınızda VPN eklentisinin var olması gerekmektedir bu eklentiyi kullanarak her ne şartlar altında olursa olsun tüm sosyal ağ hesaplarınıza giriş yapabilirsiniz.Şimdi sizler VPN nedir diye soracaksınız bunun için kısaca açıklamak gerekirse VPN, Virtual Private Network, yani Sanal Özel Ağ’ın kısaltılmasıdır. VPN sayesinde ağlara uzaktan erişim sağlanır. VPN sanal bir ağ uzantısı oluşturduğu için ağa fiziksel olarak bağlıymış gibi görünür. Kısacası Virtual Private Network (VPN), İnternet üzerinden başka bir ağa bağlanmayı sağlayan bağlantı çeşididir.

Bu eklentiyi indirmek için alt kısımdaki eklenti indir butonuna tıklayabilirsiniz, eklentiyi indirdikten sonra aktif etmek için gmail adresiniz ile üye olmanız tavsiye edilir, diğer mail adreslerinde bazen sorun çıkartabiliyor.

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://www.sohbetgen.com/zenmate-indir-full-premium-uyelik.html” icon=”fa fa-download” target=”true”]Zenmate VPN indir[/button]

2.Çözüm Facebook Hesapları Kitlenenler için: Facebook hesabınız kitlendiyse sizlere arkadaşlarınızı soracaktır, facebook sizlere bir kaç resim göstererek arkadaş listenizde olan kişileri tanıyıp tanımadığınızı soracaktır, arkadaş listesinde binlerce kişi olanlar tabiki bu soruya cevap verirken çok zorlanacak ve hatta tanıyamayacakları içinde yanlış cevap vereceklerdir, sizlere sunduğumuz bu yöntem sayesinde artık sizlerde facebook hesaplarınızın kapatılmasını engelleyebilirsiniz.

Öncelikle facebook arkadaş listesin’de yer alan herkesi tanıyamıyacağınız için facebook’ta fake bir hesap ile kendi profilinize giriş yaparak arkadaş listenizdeki kişileri inceleyip resimlerinden isimlerini bularak doğru cevabı vermeniz gerekmektedir, fake hesap ile arkadaş listenizdekileri görebilmek ve doğru cevabı vermek içinde aktif olan hesabınız’da kesinlikle arkadaş listenizi gizlemeyin veya arkadaş listeniz’de yer alan birisine rica ederek onun hesabıyla sizin listenizi görüntüleyebilir ve oradan isimleri taratarak resimlerini inceleyebilirsiniz.

Konu ile alakalı sorunları ve soruları olan arkadaşlar bu konunun altına yorum bırakabilirler, editörlerimiz en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olacaklardır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir