Facebook Video İndir

Facebook video indir‘me sayfamıza hoşgeldiniz, bu makalede sizlere facebook’ta yer alan videoları nasıl indireceğinizi anlatacağız, anlatacağımız bu sistem ile proğrama veya herhangi bir eklentiye gerek kalmadan facebook’taki tüm videoları indirebileceksiniz.

Facebook Video İndir

Programsız ve eklentisiz Facebook video indirme

1.Adım: Facebook video indirme’k için ilk olarak Facebook‘ta yüklenmiş bir video buluyoruz.

2.Adım: Videoyu bulduktan sonra videoyu oynat diyoruz ve videoya sağ tıklayıp “Show Video URL” bölümüne tıklıyoruz. Buradaki URL’yi kopyalıyoruz.Aşağıdaki resim’de yapacağınız işlem görüntülenmiştir.Facebook Video İndir

3.Adım: Kopyaladığımız URL’yi  internet tarayıcımızın adres çubuğuna yapıştırıyoruz ve daha sonra “www” uzantısını silip “m” yapıyoruz yani facebook’taki bu videoya mobil cihazlardan bağlanıyormuş gibi ulaşacağız.

4.Adım: Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra son olarak mobil görünümde açtığımız videonun üzerine sağ tıklıyoruz ve açılan penceredeki “Video Olarak Kaydet” seçeneğine tıklıyoruz ve videoyu indiriyoruz.

Facebook Video indir

Gördüğünüz gibi işlem bu kadar basit arkadaşlar hiç bir proğrama ve eklentiye gerek kalmadan facebooktaki videoları indirebilirsiniz ayrıca yapacağınız bu işlem videoların orjinal halini indirmenizi sağlıyacaktır ve bu nedenlede videoların kalitesi bozulmadan indirmiş olacaksınız.

Tüm bu işlemleri yaptığınız halde videoları indiremiyor veya indirirken sorun yaşıyorsanız sorunlarınızı bizlere yorum olarak iletebilir ve teknik destek alabilirsiniz.Sohbetgen ailesi olarak tüm facebook sorunlarınıza yardımcı olmaya hazırız.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir