Facebook Neden Açılmıyor ( 19 Aralık )

Facebook Neden Açılmıyor ( 19 Aralık ) Facebook’a erişim yasağımı var ?

19 Aralık 2016 pazartesi saat 20.00’den itibaren olmak üzere Facebook’a erişim aşırı derecede yavaşlamış durumda. Binlerce ve hatta milyonlarca internet kullanıcıları Facebook’a erişemediklerini bildiriyor. Facebook’a erişim yasağı mı geldi? Facebook’a neden grilemiyor.

Facebook Neden Açılmıyor

19 Aralık 2016 pazartesi akşam saat 20.00 itibari ile herkesi şok eden bir gelişme daha yaşandı. Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov, uğradığı bir silahlı saldırı sonucu ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı.

Rus büyük elçisine yapılan saldırının ardından Facebook başta olmak üzere pek çok sosyal medya sitesine erişim sağlanmakta güçlük çekiliyor. Bu da internet kullanıcılarının; “Facebook’a neden girilemiyor? Facebook’a bağlantı sorunu mu var? Facebook’a erişim yasağı mı geldi?” sorularını sormasına neden oluyor.Binlerce hatta milyonlarca kişi neden facebooka giremiyorum, neden twitter’a giremiyorum, gibi sorular sormaya başladı.

19 Aralık 2016 saat 20.00 itibariyle Facebook, İnstagram, Twitter ve Whatsapp’a erişimde kısıtlama olduğu biliniyor. Fakat yapılmış bir resmi açıklama yok. Resmi açıklama geldiği an sizlerle paylaşacağız.Sohbetgen.com’u takip ederek sizlerde bu konu hakkındaki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, ekibimiz resmi açıklama geldiği anda yine sitemizde sizlerle paylaşacaktır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir