Facebook Messenger Windows 10’da Nasıl İndirilir, Kullanılır?

Facebook tarafından yapılan resmi açıklamada Facebook Messenger uygulamasının Windows 10 uygulama marketlerinden indirilerek Windows 10 işletim sisteminde kullanılabileceği belirtilirken kullanıcılar artık Facebook’a giriş yapmadan uygulama üzerinden arkadaşlarıyla sohbet edebilecek.

Facebook Messenger’ın sohbet etme konusunda başlı başına bir uygulama haline gelmesi Facebook tarafından daha farklı özellikler ile geliştirilmesi konusunda plan yapılmasını sağlarken Windows 10 gibi işletim sisteminde Facebook Messenger’ın kullanıma başlaması pek çok kişi için tercih edilebilir bir durum.

Facebook Messenger, Windows 10 üzerinden beta sürümü ile kullanıma sunulurken kişiler ücretsiz bir şekilde Facebook Messenger uygulamasını bilgisayarlarına kurabilecek. Mobil uygulamalar için mevcut uygulamalar kullanılabilir durumdayken bilgisayarlar için de Facebook Messenger’ın kullanılabilir duruma getirilmesi her platformda sohbet etmenin önünü açacak. Önümüzdeki günlerde Türkiye’den de yoğun güncellemelerin ve indirmelerin yapılması beklenen uygulama için şu anda Facebook tarafından pek çok geliştirme de yapılıyor.

Facebook Messenger uygulaması Nasıl İndirilir?

Facebook Messenger uygulamasını indirmek isteyen kişilerin Windows 10’da bulunan mağazaya giriş yapması ve ardından arama bölümünden Messenger yazarak Facebook tarafından resmi uygulamaya ulaşması yeterli olacak. Uygulamada yer alan yükle adımları ile işler kısa süre içerisinde uygulamayı bilgisayarlarına yükleyerek kullanmaya başlayabilecek. 

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir