Facebook Messenger İndir

Facebook Messenger, Mobil cihazlar üzerinden tüm facebook arkadaşlarınız ile ücretsiz mesajlaşabileceğiniz ve hayatınızdaki kişilere anında ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz tıpkı kısa mesaj gibidir fakat gönderdiğiniz her mesaj için ekstra ücret ödemeniz gerekmez çünkü facebook messenger telefon hattınızın veri tarifesini kullanmaktadır.

Facebook Messenger İndir

Bu uygulama sadece Facebook’taki arkadaşlarınız için değil Telefon rehberinizdeki kişilere’de mesaj gönderebilir ve yeni bir kişi eklemek için kişi ekleme bölümüne mesaj göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek iletişime geçebilirsiniz.

Facebook messenger uygulaması sayesinde çektiğiniz selfie’leri, videoları, fotoğrafları, emojileri tek bir dokunuz ile arkadaşınıza gönderebilirsiniz, başka bir uygulama açıkken mesajlaşmalarınıza ve sohbetlerinize devam edebilirsiniz, size mesaj geldiğinde sohbet balonu şeklinde ekranın bir köşesinde belirerek o balona tıklayıp sohbet edebilme imkanınıda sizlere sunan harika bir uygulamadır.

Sohbet ederken parmaklarınızmı yoruldu sesli mesaj özelliğini kullanarak karşınızdakiler ile sanki sesli sohbet ediyormuş gibi sesli mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve mesaj gönderdiğiniz kişilerin mesajınızı ne zaman gördüğünü belirten bir uyarıda ekranda yer almaktadır, mesajları ve fotoğrafları konuşmada olmayan bir başka kişiye iletebilirsiniz, konumunuzu açarak arkadaşlarınızın yakınına geldiğinizde uyarı mesajı gitmesini sağlıyabilirsiniz.Kimlerin facebook’ta aktif olduğunu veya kimlerin sohbet için müsait olduğunu görebilirsiniz.

Facebook Messenger Ekran Görüntüleri;

Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Facebook Messenger google play sayfasını ziyaret edebilirsiniz veya aşağıdaki bölümden bu uygulamayı anında indirebilirsiniz.

 


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir