Facebook için Hareketli Resimler

Değerli sohbetgen misafirleri facebook için hareketli resimler galeri sayfamıza hoşgeldiniz, bildiğiniz gibi kısa bir süre önce facebook’ta yapılan güncelleme ile hareketli resimlerde artık oynatılmakta ve bu resimler ile paylaşımlar’da yapılmaya başlanmaktadır.

Aşağıda yer alan resimler içerisinden beğendiğinizi facebook’ta paylaşmak için tek yapmanız gereken ortam dosyası linkine tıklayıp açılan sayfadaki facebook’ta paylaş butonuna tıklayarak resmi paylaşmanız yeterli olacaktır veya resmin linkini facebook’taki ne düşünüyorsun ? yazan yere yapıştırıp resim yüklendikten sonra paylaşmanız yeterli olacaktır.Örnek olarak aşağıdaki resime göz atabilirsiniz.Resmin altında yer alan paylaşım linkini seçip kopyaladıktan sonra facebooktaki paylaşım bölümüne yapıştırınız.

Facebook Hareketli Resim

Sohbet gen ailesi olarak sizler için özel olarak seçtiğimiz facebook hareketli resim arşivi.

Kedi

Paylaşım Linki: http://resimupload.sohbetgen.com/upload/kedi.gif

Paylaşım Linki: http://resimupload.sohbetgen.com/upload/kedicik.gif

Paylaşım Linki : http://resimupload.sohbetgen.com/upload/kedicik-yeni.gif

Bu resimler örnek olarak paylaşılmıştır eğer sizlerde hareketli resim paylaşmak isterseniz önce hızlı resim sayfamıza giriş yapıp resmi yükleyiniz daha sonra sizlere verilen doğrudan paylaşım linkini üst kısımda belirttiğimiz gibi ekledikten sonra paylaşımda bulunabilirsiniz.Yapacağınız bu işlemi sırası ile aşağıda anlatmaya çalıştım sıralama ile sizlerde paylaşımda bulunabilirsiniz

  • İlk önce internette araştırarak bulduğunuz veya sitemizde yer alan resmi indirip masa üstüne kaydediniz.
  • sitemizin üst kısmında yer alan hızlı resim butonuna tıklayarak veya bu linkten http://resimupload.sohbetgen.com/ hızlı resim yükleme sayfamıza giriş yaparak indirdiğiniz resmi siteye yükleyiniz.
  • Resim yükleme işlemi bittikten sonra sizlere doğrudan erişim linki verilecektir bu linki kopyalayıp facebook durum bölümüne yapıştırıp paylaşınız.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir