ESET NOD32 Antivirus

En güncel vede En kaliteli antivirüs programı olarak bilinen ESET NOD32 Antivirus ile bilgisayarınızı casus yazılımlara ve hacker’lara karşı koruyabilirsiniz.Binlerce ve hatta milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bu proğram bilgisayarınızı virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice web kaynaklı tehditleri piyasadaki diğer hiçbir programın yapamayacağı benzer biçimde proaktif olarak tespit eder ve siler. Böylelikle bilgisayarınız temiz ve güvenli kalır.

ESET NOD32 Antivirus

Windows XP ve Üzeri işletim sistemleri için idealdir, ek olarak eski Windows sistemler, MSIDOS, dosya sunucuları, e-posta sunucuları ve daha fazlasını bu program sayesinde tarayabilirsiniz.ESET NOD32 geniş bir kullanım ağına sahiptir bu nedenle bu programa sahip olanlar bilgisayarlarını, tabletlerini vede telefonlarını aldıkları bu program sayesinde koruma altına alabilirler.

Hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın, Eset NOD32’den daha iyi bir antivirüs yazılımı bulunmakmaktadır.En iyi antivirüs programlarının başında gelmektedir. Antivirüs yazılımları içinde en büyük problem sizi bilinmeyenden korumaktadır , ESET ‘te iddialı şekilde bu korumayı çok iyi yaptığını söylemektedir.Aşağıdaki link üzerinden programı indirebilir ve kurulumunu yapabilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus İndir

[toggle title=”Program indirme linki ! ( 32 bit)” state=”close”]https://yadi.sk/d/x04wVOux3FRWE3[/toggle] [toggle title=”Program indirme linki ! ( 64 bit)” state=”close”]https://yadi.sk/d/PFRX58WN3FRWDw[/toggle]

Üst kısımdaki link’ten programı indirip direkt olarak kurabilirsiniz.Bu programı rahat bir şekilde kullanmak için diğer programları kaldırınız aksi taktirde çakışmalar olabilir.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir