En yeni seslisohbet panelleri

SohbetGen ailesi olarak en yeni seslisohbet panelleri ile sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyoruz, Arşivimizde yer alan tüm panelleri burada sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz, hiç bir ücret talep etmeden yıllardır bu tür paylaşımlarda bulunan bir aile olarak durmaksızın en yeni panelleri sizlere daima sunmaya devam edeceğiz.

Yeni bir yapılanma adına hazırlayacağımız bir bölüm ile panelleri sizlere sunmaya devam edeceğiz, sitemizin üst bölümünde yer alan panel istek sayfasına giriş yaparak istediğiniz panelin adını yazmanız yeterli olacak dileyen herkes istediği panele sohbetgen farkı ile ücretsiz olarak sahip olabilecek, sitemiz’de sizlerle paylaştığımız paneller bizler gibi site sahipleri tarafından bizlere gönderilen panellerdir, bu destek sistemi ile elinde panel olmayan veya farklı bir panele sahip olmak isteyenler burada bizlere elindeki paneli gönderiyor ve bizlerde kendi istedikleri paneli kendilerine gönderiyoruz böylece herkesin istediği oluyor ve herkes aradığı panele sahip olmuş oluyor.

Sitemizin gelişmesi ve daha geniş kitlelere paylaşım yapmak adına sizlerde arşiviniz’de bulunan seslisohbet panellerini bizlere gönderebilirsiniz, sizin ihtiyacınız olmayabilir fakat bir başkasının işini görecektir bu nedenle aman boşver demeyin ve sizler gönderin sitemiz’de yayınlayalım hem sizin işiniz görülsün hem dua kazanın hemde ihtiyacı olan bir başka site sahibinin işi görülsün.

Bizlere panel göndermek isteyen gönüllü arkadaşlar aşağıdaki formu doldurarak panelleri bizlere ulaştırabilirler.Gönderilen tüm paneller seslisohbet panelleri bölümünde paylaşılacaktır ve herkes bu panellerden faydalanabilecektir.Göndereceğiniz panelleri isterseniz skype isterseniz’de herhangi bir upload sitesine yükleyerek linkini bizlere gönderebilirsiniz.

Panelleri upload edebileceğiniz dosya barındırma siteleri;

[tie_list type=”plus”]
  • https://www.google.com.tr/intl/tr/drive/ en kaliteli ve sağlam upload sistemlerinden birisidir, bu linke tıklayıp gmail hesabınız ile oturum açarak panelleri yükleyebilirsiniz.
  • https://disk.yandex.com.tr/ google’den sonra en çok kullanılan upload sitelerinden birisidir ve yandex arama motorunun resmi upload sitesidir.
  • http://dosya.co/ bu adrese giriş yapıp yükle butonuna tıkladıktan sonra yükleyeceğiniz paneli seçip upload edebilirsiniz.
  • http://www.dosyaupload.com/ bu adrese giriş yaparak ekrandaki yükle butonuna tıklayınız açılan bölüme yüklemek istediğiniz paneli sürükleyip bırakınız.
  • https://www.mediafire.com/ bu siteye giriş yapıp üye olduktan sonra paneli yükleyebilirsiniz.

Bu upload sitelerinin dışında herhangi bir siteye’de yükleyerek paylaşım linkini aşağıdaki formu doldurarak bizlere gönderebilirsiniz, göndereceğiniz paneller sizin adınıza panel istek sayfasında paylaşılacaktır.Dileyen arkadaşlar sitesinin linkini’de verebilirler.

[/tie_list]

Seslisohbet Panel Gönderme Formu;

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Gönderilen Panelin Adı’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Paneli indireceğimiz Link’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Yorum’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

Eğer paneli ben skype ile göndermek istiyorum diyorsanız web.developer07 skype adresimizi ekleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayalımki herşey para değildir, Unutmayalımki tanımadığınız bir insanın bile bu paylaşımı yapandan ALLAH RAZI OLSUN demesi bile yüzlerce liraya bedeldir, Şimdiden paylaşımlarda bulunan tüm arkadaşlarımız’dan ALLAH RAZI OLSUN…


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir