Elixir WordPress Firma Tanıtım Teması

WordPress alt yapısı ile firmaların kendilerini tanıtabileceği bir site hazırlamaksa amacınız, elixir wordpress firma tanıtım teması tamda size göre, basit ve kullanışlı tasarımı, mobil uyumlu yapısı ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kaliteye sahip, bu tema sohbetgen.com farkı ile sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Elixir WordPress Firma Tanıtım Teması

Bu temayı kullanabilmeniz için öncelikle sitenize wordpress alt yapısını yüklemeniz gerekmektedir, Sitenize wordpress’i kurduktan sonra sunucunuza giriş yaparak wp-content/themes klasörünün içerisine buradan indirdiğiniz temayı yükledikten sonra wordpress admin paneline giriş yapıp görünüm seçenekleri ardındanda temalar bölümüne giriş yaparak yüklemiş olduğunuz elixir temasını aktif hale getirebilirsiniz.

WordPress alt yapısını ilk defa kullanacak olan arkadaşlar herhangi bir sorun yaşarsanız bizlere her zaman yazabilir ve teknik destek alabilirsiniz.Temanın kurulumu ve kullanımı çok basit fakat yinede bizlere yazmaktan çekinmeyin tüm sorunlarınız’da yardımcı olmaya çalışacağız.

Temayı indirmek ve kullanmaya hemen başlamak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz, indirme butonu açtığınız sayfanın sağ bölümünde yer almaktadır.

Elixir WordPress Firma Tanıtım Teması indir

 

 

Temayı indirmeden önce üst kısımdaki demo adresini ziyaret edebilir, temayı beğendiğiniz taktirde download linkini ziyaret ederek temayı indirebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir