ElitSEO WordPress Teknoloji Teması

Teknoloji blogger’ları ve wordpress alt yapısı kullanan site sahipleri, ElitSEO wordpress teknoloji teması ücretsiz olarak sizlerle, Kaliteli ve görsel açıdan güzel wordpress teknoloji teması arayanlar için gayet şık ve ücretsiz olan bu temayı sizlerde sitemizden indirerek anında kullanmaya başlıyabilirsiniz.

Temanın demosu yayın’dan kaldırılmıştır bu nedenle görsel olarak sizlerle paylaşıyoruz, Basit kurulumu sayesinde temayı hemen indirip sizlerde kendi sitenizde test edebilirsiniz.Teknoloji ve blog sitesi sahiplerinin mutlaka arşivinde olması gereken temalardan birisidir.

ElitSEO WordPress Teknoloji Teması

Temayı indirip kendi sitesinde kullanan arkadaşlar sitelerinin linklerini atarlarsa buraya demo olarak eklenecektir ve böylece hem ziyaretçilerimiz demo siteyi ziyaret edip inceleyebilecek hemde sizlerin siteleri ücretsiz olarak backlink kazanma şansına sahip olacaktır.

WordPress alt yapısına sahip ElitSEO wordpress temasının kurulumunu yapmak için indirdiğiniz dosyayı site dosyalarınızın wp-content/themes klasörünün içerisine atıp wordpress admin paneli görünüm/temalar bölümünden aktif hale getirebilirisiniz.Ayrıntılı kurulum bilgileri için aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz.

ElitSeo Teması Kurulum 1

1-Teknoloji Teması Adlı Klasörü Puplic HTML kısmına Atın
2-SQL Dosyasını veri Tabanına Kurun yeterlidir.

Eğer Daha önce Kurmuş olduğunuz bir Tema var ise

1.Elit SEO Blog Temasını WordPress tema kısmına atın, Adminden Etkinleştir demeniz yeterlidir.

Tema kurulum ve sonrasında gerekli sorun ve Tema ile ilgili Bilgi almak için bizlere yorum ile ulaşabilirsiniz.Yorumlarınız teknik ekibimiz tarafından sürekli olarak takip edilmektedir.

ElitSeo Teması Kurulum 2

Temanızı WordPress Tema Dizinine Atın.

Admin Paneli >> Görünüm >> Temalar Bölümünden Aktif Edin.

Eklentiler Dosyasındaki Post Wievs Eklentisini WordPress Plugin Dizinine Atıp Admin Panelinden Aktifleştirin.

Genel Tema Ayarlarına Görünüm >> Kurumsal Tema Ayarlarından Ulaşabilirsiniz.

Footer Menüleri DÜzenlemek İçin Görünüm >> Menüler Bölümünden Yapabilirsiniz.

ElitSEO WordPress Teknoloji Teması İndir


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir