Eczaneden aldığım ilaçları nasıl görebilirim, benim adıma ilaç alınmış ve kim nereden almış, en son kullandığım ilaçların isimlerini nasıl öğrenebilirim, Bana ilaç yazan doktorun adını nasıl öğrenebilirim, yazılan ilaçları nasıl kullanmalıyım gibi sorularınızın cevabı işte burada, kısacası hangi ilacı nereren almışsınız, hangi tarihte alınmış, hangi eczaneden alınmış, kim yazmış, kaç kere kullanmanız gerekiyormuş tek bir tık ile öğrenebilirsiniz.

Öncelikle tüm bu bilgilere internetten ulaşmanız mümkün fakat e-devlet şifrenizin olması gerekmekte ve eğer e-devlet şifreniz varsa aşağıdaki ilaç sorgulama butonuna tıklayıp açılan sayfadaki tüm ilaçlar sekmesine tıklayarak şimdiye kadar kullanmış vede kullanmakta olduğunuz tüm ilaçların bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Turkiye.gov.tr adresine her hangi bir yerden giriş yaptıysanız gerekli işlemlerin ardından tarayıcı çerezlerini silmeyi unutmayınız.Eğer bu sayfayı mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan ziyaret ediyorsanız herhangi bir sorun olmayacaktır.İnternet cafe veya işyerinizdeki herhangi bir cihazdan bağlanıyorsanız mutlaka geçmişi ve çerezleri temizleyiniz.
Eczaneden Aldığım İlaçları Nasıl Görebilirim

Üstte yer alan linke tıkladığınızda otomatik olarak ilaç sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz, açılan sayfada e-devlet bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra kullanmış olduğunuz ilaçlar yine üst kısımdaki resimdede gördüğünüz gibi listelenecektir.

Bir çok sitede ilaçları göremezsiniz gibi bazı yazılar yazılmış kesinlikle yalan herkes bu sistem üzerinden kullanmış ve kullanmakta olduğu tüm ilaçları ve diğer bilgileri görebilmektedir.

Bu hizmet Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından e-devlet kullanıcılarına ücretsiz olarak verilen hizmettir ve e-devlet şifresi olan herkes kullanabilmektedir.Kullanmış olduğunuz ilaçlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz mutlaka bu sayfaya göz atmanız gerekmektedir.

Not: Bir çok arkadaşımız ben bu sayfayı görünteleyemiyorum diye mesaj bırakmış, Arkadaşlar üst kısımda”da belirttiğimiz gibi sayfaya giriş yapabilmeniz için sorgula butonuna tıkladıktan sonra açılan e-devlet sayfasına kullanıcı adı ve şifreniz ile bağlanmanız gerekmektedir, Açılan bu sayfanın bizimle hiç bir alakası yokturdur.Eczaneden aldığım ilaçları nasıl görebilirim diyorsan www.turkiye.gov.tr adresine giriş yaparak buradaki SGK bölümünden 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama bölümüne bağlanabilirsiniz.

Eczaneden Aldığım İlaçları Nasıl Görebilirim
4.8 (95.71%) 14 oy

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Şarkı Sözleri

Şarkı Sözleri

13 Eyl 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *