E-Devlet Kapısı ( Android )

E-Devlet KapısıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hizmet vermekte olan turkiye.gov.tr e-devlet sitesinin mobil uyumlu cihazlar için tasarlanmış olan uygulamasıdır, Bu uygulama ile turkiye.gov.tr web adresi üzerinde yapmış olduğunuz tüm işlemleri mobil cihazlarınızda’da gerçekleştirebileceksiniz.Bu uygulama sitemiz üzerinden ve google play üzerinden ücretsiz olarak paylaşılmaktadır ve tüm cihazlar ile uyumludur.

Artık elinizde bulunan android işletim sistemine sahip telefon ve tablet gibi cihazlar ile yeriniz’den kalkmadan veya herhangi bir yerdeyken devlet dairesine gitmeden bir çok işlemi gerçekleştirebileceksiniz.Yenilenen ve sürekli olarak güncellenen E-Devlet Kapısı uygulaması sayesinde devlet’in tüm hizmetleri sizlerin ayağına geliyor.

E-Devlet Kapısı Ekran Görüntüleri;

E-Devlet Kapısı Özellikleri;

 1. Başbakanlığa bağlı olarak BİMER Başvuru Sonucu Sorgulama veya yeni başvuru yapma ( istek, şikayet vs. başvuruları)
 2. Adalet bakanlığın’na bağlı olarak Adli sicil kaydı sorgulama, Mahkeme Dava Dosyası Sorgulama işlemleri
 3. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na bağlı olarak IMEI Sorgulama, Mobil Hat Sorgulama işlemleri
 4. Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak sürücü belgesi iptal bilgisi sorgulama, sürücü belgesi ceza puanı sorgulama, araç sorgulama ve e-pasaport gönderi takibi işlemleri,
 5. Gelir İdaresi Başkanlığı’na bağlı olarak vergi borcu sorgulama işlemleri,
 6. Maliye Bakanlığı’na bağlı olarak maliye bakanlığı e-bordro işlemleri
 7. Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı olarak sevk edilecek eğitim merkezi, Yedek subay sınıflandırma sonucu sorgulama, Askerlik durum belgesi sorgulama işlemleri
 8. PTT’ye bağlı olarak Kayıtlı gönderi takip işlemleri
 9. Sağlık Bakanlığına bağlı olarak Aile hekim bilgisi sorgulama işlemleri
 10. Sigorta bilgi ve gözetim merkezine bağlı olarak Trafik poliçe sorgulama işlemleri
 11. Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK )’na bağlı olarak 4A sigortalı tescil kaydı, 4A Emekli aylık bilgisi, 4A Emeklilik kaydı, 4A Hizmet dökümü, 4B Ödeme Dökümü, 4B Borç Durumu, 4B Tescil Kaydı, 4B Emekli Aylık Bilgisi, 4B Hizmet Bilgisi, 4C Emekli Aylık Bilgisi, 4C İsteğe Bağlı Ödeme Dökümü, 4C Tescil Kaydı, 4C Emekli Aylığı Kesintileri, 4C Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi, 4A/4B İşgöremezlik Ödemesi Görme, 4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama, 4A/4B/4C Muayene Katılım Payı Sorgulama, SPAS Müstahaklık Sorgulama, GSS Tescil Kaydı Sorgulama, Medula Optik Cam ve Çerçeve Bilgisi Sorgulama işlemleri
 12. Takasbank’a bağlı olarak bireysel emeklilik işlemleri
 13. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak tapu bilgileri sorgulama işlemleri
 14. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı olarak araç yetki belgesi sorgulama ve mesleki yeterlilik belgesi ( SRC ) sorgulama işlemleri.
 15. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak KYK katkı kredisi sorgulama, KYK Kredi numarası sorgulama, KYK Öğrenim kredisi sorgulama, KYK Yurt başvurusu sorgulama işlemleri.

Üst kısımda yer alan tüm işlemleri e-Devlet kapısı uygulaması üzerinden yapabilirsiniz, yakın zamanda yapılan güncellemede ise üstte saydığımız özelliklere ek olarak ÇSGB sendika işlemleri ve iletişim bilgileri güncelleme özelliği’de uygulamaya dahil edilecektir.

e-Devlet Mobil Uygulaması İndir;

[button color=”green” size=”medium” link=”https://goo.gl/Y4RsaE” icon=”fa fa-download” target=”true”]e-Devlet Kapısı Mobil ( ANDROİD )[/button]

Uygulama hakkındaki yorum, görüş ve puanlamalarınızı aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak yapabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir