DizinMaster Toplist Dizin Scripti ( Yeni )

Toplist ve dizin sitesi kurmak isteyenler için özenle tasarlanmış  php toplist scripti ile sizlerleyiz, Tolga Turan tarafından tasarlanan bu harika scripti sizlerde sitemizden ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlıyabilirsiniz.Script oldukça kullanışlı bir yapıya sahip ayrıca responsive tasarımı ilede oldukça beğenilen bir script olacaktır.

Codeigneter alt yapısı kullanılarak tasarlanan bu harika scriptin tüm özellikleri, kurulum ve kullanım bilgileri aşağıdaki bölümde sizlerle paylaşılmıştır.Bu script sayesinde ziyaretçiler üye olmadan sitelerini ekleyebilir ve tanıtım yapabilirler, dizine eklenen siteler ise yönetim paneli sayesinde site yöneticisi tarafından düzenlenebilmektedir.DizinMaster Toplist Dizin Scripti ( Yeni )

Yönetim Paneli Özellikleri ;

 • Kategori Paneli ( Ekle , Sil , Düzenle )
 • Sayfa Paneli ( Ekle , Sil , Düzenle )
 • Site Ayar Paneli
 • Dizin Paneli ( Eklenen Siteyi Onayla , Düzenle , Sil )
 • İletişim Paneli
 • Profil Bilgileri Güncelleme
 • Reklam Hizmeti

Açıklama ;

Codeigniter alt yapısı kullanılmaktadır. Üye olmadan isteyen sitesini ekleyebilir. Admin panelinden yönetici eklenen siteyi onayladığı an site de yayınlanmaya başlar. Sql dizinin de 42 tane kategori kayıtlıdır.

Yönetim Paneli Bilgileri ;

Site.com/Cms/
Kullanıcı Adı : Admin
Kullanıcı Şifre : 123456

Kurulum ;

 • application/config/$config[‘base_url’] = ‘Buraya Kuracağınız Dizin’;
 • application/config/database.php de Veritabanı Ayarlarını Yapın
 • Dosyaları FTP Aktarın
 • dizin.sql phpmyadmin import edin.

Bilgiler ;

Site Tema Yapımcısı : Tolga TURAN ( tolgaturants@gmail.com )
PHP Coder : Tolga TURAN
Admin Teması : Uplon

Güncelleme ;

Localde çalışıpta site de çalışmama durumu mevcuttu. Sorun Düzeltildi. Codeigneter 3. versiyonun da Controller ve Model Dosyalarının baş harfleri büyük olmalıydı. (Düzeltildi)

Güncelleme 2 ; application/libraries/tema.php güncellendi. En son eklenenler kısmında onaysızlar da listeleniyordu , düzeltildi. Daha önce indirip kuranlar sadece tema.php indirip yüklerlerse sorun ortadan kalkar.

Script’te Google reCAPTCHA özelliği bulunmaktadır bu özelliği aktif etmek veya kaldırmak için application\views\Template bölümüne giriş yaptıktan sonra burada yer alan iletisim_view.php dosyasındaki 27. satırı ayrıca ekle_view.php dosyasındaki 43. satırı düzenlemeniz gerekmektedir, Eğer reCAPTCHA özelliğini kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak giriş yapacağınız Google reCAPTCHA sayfasından API key almanız gerekmekte ve size verilen kodları belirtilen satırlardaki kodlar ile değiştirmeniz gerekmektedir.

Script kurulum ve kullanımı konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız buraya yazarak bizimle iletişime geçebilir ve teknik destek alabilirsiniz.

DizinMaster Toplist Dizin Scripti  Download

Script Demo Sayfası

Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir