AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Dell Firmasının Yeni Hibrit Bilgisayarı 4K Ekranla Karşımıza Çıkıyor

Dell Firmasının Yeni Hibrit Bilgisayarı 4K Ekranla Karşımıza Çıkıyor

Sızdırılan teknik özelliklere bakılırsa DEll, Çok yüksek olan performanslı hibrit piyasaya sürmesinin hazırlığı içerisinde.

Yapılan iddialara göre 12” bu tablet üzerinde 4K çözünürlüklü olan bir ekran yer alacak. Hem style hem de klavye desteğini de yer alacığını cihaz iPad Pro ve Microsoft Surface’e önemli bir alternatif durumda olacak gibi duruyor. Thunderbolt ve USB – 3 Bağlantısının da yer alacağı cihaz üzerinde 8 MP çözünürlüğünde arka ve 5MP çözünürlüğündeki ön kameranın bulunacağı açıklanıyor.

Çıkarılabilir olan klavyesinin arka aydınlatmaya birlikte geleceğin ve trackpad’inin de bulunacağı söyleniyor. Windows 10 işletimin sahip olan cihazın ne zaman piyasaya çıkacak ve nasıl bir fiyata sahip olacağı kullanıcıları buluşacağı şu aşamadan bilinmiyor.

 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir