Cyberpunk 2077 Projesinde Büyük Bir Ekip Çalışıyor

CD Project RED, Cyberpunk 2077 projesinde çok büyük bir geliştirici ekibin görev yaptığını açıkladı.

The Witcher serisinin yapımcısı CD Project RED, uzun bir süredir yeni oyunları Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor. Hatta şirket birkaç ay önce bu oyun ekibini büyütmek için yeni personel ilanları da vermişti. O gün için şirket içinde yüzden fazla kişinin Cyberpunk 2077’ye odaklandığı açıklanmıştı.

Ancak son bilgilere göre, bu yeni yapımda aslında çok daha fazla kişi görev alıyor. Açıklanana göre Cyberpunk 2077 projesinde, Witcher 3’ü geliştirenden daha büyük bir ekip çalışıyor. Şirket Varşova ve Krakow kentlerindeki ofislerinde bulunan ekiplerin büyük kısmını bu oyuna odaklamış.

Halen Cyberpunk üzerinde çalışan ekibin boyutlarının 500 kişiyi geçtiği söyleniyor. Üstelik bu ekibe kalite kontrolden sorumlu grup ta dahil değilmiş. Şirketin Cyberpunk 2077 için çok büyük planları olduğu, hatta bu yeni oyunlar Witcher serisini gölgede bırakmayı amaçladığı söyleniyor. Şu an için çıkış tarihiyle ilgili herhangi bir bilgi yok. Ancak daha önce oyunun 2017 sonlarına doğru çıkabileceğine dair söylentiler duyulmuştu.

 

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir