CSGO autoexec.cfg dosyası indir

CSGO oyuncularının oyunu daha kaliteli bir şekilde oynamaları için hazırlanmış olan autoexec.cfg dosyasını sizlerle paylaşıyoruz, CSGO’daki profesyonel oyuncular tarafından kullanılan bu kod dosyasını oyunun kurulu olduğu dosyanın içerisine yükleyip daha sonra steam’dan çalıştırma kodunu ekledikten sonra oyuna giriş yaptığınız andan itibaren çalışmaya başlıyacaktır.Hazırladığımız bu dosyadaki kodlar ile sizlerde artık CSGO’da çok rahat ve kaliteli bir şekilde oyun oynama keyfi yaşayacaksınız.Burada dosyanın nasıl kullanılacağına ilişkin tüm bilgiler yer almaktadır.

Öncelikle aşağıdaki bölüm’den kod dosyasını indirip gerekli olan yere yükleyelim.İşlemleri tam öğrendikten sonra kod dosyası üzerinde düzenleme yapabilirsiniz fakat eğer düzenleme konusunda bilginiz yoksa lütfen herhangi bir değişiklik yapmayın aksi halde sorun yaşayabilirsiniz.CSGO autoexec.cfg dosyası sohbetgen.com editörlerinden olan chucky tarafından düzenlenmiştir.

CSGO autoexec.cfg dosyası indir

Sizlere vereceğimiz dosya’yı yüklemek için steam’a giriş yapınız daha sonra kütüphane bölümün’den oyunlar’a giriş yaparak Counter Strike Global Offensive oyununa sağ tıklayıp özellikler seçeneğine tıklayınız.Özellikler bölümün’de yer alan yerel dosyalar sekmesine tıklayıp daha sonra yerel dosyalara göz at seçeneğine tıklayınız.

CSGO Yerel Dosyalar

Açılan dosyalar bölümündeki csgo klasörünü açıp daha sonra o klasörün içerisindeki cfg klasörünü açarak buradan indirmiş olduğunuz autoexec.cfg dosyasını o bölüme kopyalayınız.

Üst kısımdaki bölüm karışık geldiyse kısaca olarak C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg klasörünü açmanız gerekmekte ve dosyayı bu klasörün içerisine yüklemeniz gerekmektedir.

CSGO autoexec.cfg dosyası indir

Üst kısımdaki link’ten dosyayı indirdikten sonra rar arşivin’den çıkartmanız ve daha sonra yüklemeniz gerekmektedir, rarlı olarak yüklerseniz çalışmayacaktır.yükleme işlemini tamamladıktan sonra sıra geldi bu kodu çalıştırmak için gerekli olan koda, Aşağıdaki bölümde ise sizlere hangi kodun nereye ekleneceği konusunda bilgi verilmektedir.

autoexec.cfg dosyasının oyun başlangıcın’da aktif hale gelebilmesi için steam’dan counter strike global offensive oyununa sağ tıklayıp özellikler bölümünü açınız, Açılan bölümde yer alan başlatma seçeneklerini ayarla butonuna tıklayıp açılan bölüme ”+exec autoexec” kodunu ekleyiniz.

CSGO autoexec.cfg

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

Çalıştır’ma kodunu başlatma seçeneklerine ekledikten sonra tamam butonuna tıklayıp şimdi yeniden oyuna giriş yapabilirsiniz, eklenen kodlar sayesin’de oyun daha kaliteli bir hal almış olacaktır.autoexec kodları hakkında daha fazla bilgisi olan arkadaşlar bizlere yardımcı olabilir ve kodlar üzerin’de düzenlemeler yapmamızı sağlıyabilirsiniz.Oyunun daha kaliteli ve güzel bir şekilde oynanması için herkesin yardımlaşması ve oyuna yeni başlayan arkadaşlara destek olması gerekmektedir.Bizler sohbetgen ailesi olarak bildiklerimizi paylaşmaya çalıştık umarım sizlere faydalı olur.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir