AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / CryTek, CryENGINE Yol Haritasını Açıkladı

CryTek, CryENGINE Yol Haritasını Açıkladı

Cryengine oyun motoru, yeni güncellemelerle multigpu desteği kazanacak. almanya merkezli video oyun geliştiricisi crytek, cryengine oyun motorunun yol haritasını paylaştı. başta crysis olmak üzere birçok farklı yapımda kullanılan bu oyun motoru, yeni sürümleriyle mühim yetenekler kazanacak. cryengine’in 5.3 versiyonunda vulkan ve physx desteği daha da artırılacak. yani söylenenlere göre iyileştirmelerle beraber oyunlarda mühim bir performans artışı meydana istikbal. asıl aka yenilikler ise cryengine 5.4 ile beraber sunulacak. planlara göre şubat 2017’de çıkacak olan bu versiyon, direxctx 12 multigpu destekli olacak. bu sayede hem dahili, hem de harici grafik işlemcileri birlikte kullanmak olası olacak.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir