Throne: Kingdom at War adı ile tanıtılan yeni mobil oyun Clash of Clans adı verilen sektördeki rakibine karşı oldukça iddialı. Oyun ile ilgili yapılan tanıtımlarda  oyunun gelecek yıllara damga vuracağı ifade edilirken, oyunun yapımcılığının da Plarium tarafından üstlenilmesi ortaya oldukça iddialı bir oyun çıkarmış durumda.

13. ve 15. yüzyıllar arasında geçen hikayede kişiler benzer savaş oyunlarındaki özelikleri içeriyor. İttifaklar, geliştirilen şehir ve ordu ile birlikte oyunda daha iyi hale gelmek temel amaç.

Oyuncuların birbirine karşı üstünlük kurması adına savaşabilmesi ve kaynaklara üstünlük kurması gerekirken, strateji türünde en önemli oyunlardan bir tanesi de  Throne: Kingdom at War  ile birlikte sunulmuş olacak.

Ücretsiz!

Oyunun en cazip özelliklerinden birisi ücretsiz olması. Bu bakımdan herhangi bir bedel ödenmeden kişilerin oyunu oynayabilmesi mümkün. Fakat yine oyun içi satın alma imkanı bulunuyor. 13 yaş sınırının bulunduğu oyunda grafikler ve müzikler de oldukça kaliteli ve temaya uygun bir şekilde seçilmiş. Gerçek zamanlı savaş ekranlarıyla farklı bir deneyim sunacak olan  Throne: Kingdom at War, şimdiden ilgi görmeye başlamış durumda.  

KAYNAK :

Clash of Clans’a Rakip Geldi: Throne: Kingdom at War
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler: 50 views Okunma 06 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *