Clash of Clans’a Rakip Geldi: Throne: Kingdom at War

Throne: Kingdom at War adı ile tanıtılan yeni mobil oyun Clash of Clans adı verilen sektördeki rakibine karşı oldukça iddialı. Oyun ile ilgili yapılan tanıtımlarda  oyunun gelecek yıllara damga vuracağı ifade edilirken, oyunun yapımcılığının da Plarium tarafından üstlenilmesi ortaya oldukça iddialı bir oyun çıkarmış durumda.

13. ve 15. yüzyıllar arasında geçen hikayede kişiler benzer savaş oyunlarındaki özelikleri içeriyor. İttifaklar, geliştirilen şehir ve ordu ile birlikte oyunda daha iyi hale gelmek temel amaç.

Oyuncuların birbirine karşı üstünlük kurması adına savaşabilmesi ve kaynaklara üstünlük kurması gerekirken, strateji türünde en önemli oyunlardan bir tanesi de  Throne: Kingdom at War  ile birlikte sunulmuş olacak.

Ücretsiz!

Oyunun en cazip özelliklerinden birisi ücretsiz olması. Bu bakımdan herhangi bir bedel ödenmeden kişilerin oyunu oynayabilmesi mümkün. Fakat yine oyun içi satın alma imkanı bulunuyor. 13 yaş sınırının bulunduğu oyunda grafikler ve müzikler de oldukça kaliteli ve temaya uygun bir şekilde seçilmiş. Gerçek zamanlı savaş ekranlarıyla farklı bir deneyim sunacak olan  Throne: Kingdom at War, şimdiden ilgi görmeye başlamış durumda.  

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir