Chrome Temizleme Aracı

Merhaba değerli sohbetgen.com ziyaretçileri, chrome temizleme aracı ile sizlerleyiz, En popüler internet tarayıcılarının başında gelen chrome’yi günümüzde milyonlarca kişi kullanmakta, Tarayıcının bu kadar popüler olmasından dolayıda bir çok sorun ve çözümler ortalıkta dolaşmakta, sizlerinde başına gelmiş veya gelecek olan sorunlar için google kendi tarama ve temizleme aracını üretti böylece tarayıcınıza bulaşan zararlı yazılımları tespit ederek temizleyip uygulamayı daha güvenli ve sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Chrome Cleanup Tool adı ile bilinen bu programı google üzerinden indirebilir ve bilgisayarınıza kurduktan sonra hemen kullanmaya başlıyabilirsiniz.Chrome’de karşılaşılan en büyük sorunların başında reklam virüsleri ve otomatik açılan pencereler gelmektedir, bunlar bilgisayara bulaşan virüslerin tarayıcı üzerinde yaptıkları düzenlemelerden dolayı gelmektedir.Chrome Cleanup Tool’u bilgisayarınıza indirip yönetici olarak çalıştırdıktan sonra sıfırlama işlemi başlıyacaktır fakat bu işlem, başlangıç sayfanızı, yeni sekme sayfanızı, arama motorunuzu ve sabit sekmelerinizi sıfırlar. Ayrıca, tüm uzantılar devre dışı bırakılır ve çerezler gibi geçici veriler temizlenir. Yer işaretleriniz, geçmişiniz ve kayıtlı şifreleriniz temizlenmez.Sıfırlama işleminin ardından chrome yeniden başlatılarak kullanmaya devam edilir ve böylece zaralı yazılımlardan ve içeriklerden kurtulmuş olursunuz.

Chrome virüs temizleme aracını aşağıdaki bölümden indirebilir ve hemen kullanmaya başlıyabilirsiniz.Sizler’de tüm chrome’deki sorunlardan kurtulmak için hemen indirip kullanmaya başlayın.

Chrome Cleanup Tool Download

Üst kısımda yer alan download linkine tıklayıp açılan sayfadaki hemen indir butonuna tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir popup açılacaktır google chrome hizmet şartları’nı okuduktan sonra hemen alt kısımda yer alan kabul et ve indir butonuna tıklayıp programı indirebilirsiniz.Programı masa üstünüze indirdikten sonra üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır seçeneğini seçiniz.Yönetici olarak çalıştırdıktan sonra tarayıcınızda yer alan zararlı programlar tarnacaktır ve ardından devam butonuna tıklayıp tarayıcı sıfırlama sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

Chrome temizleme aracı hakkındaki sorunlarınız veya diğer yardım ihtiyaçlarınız için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilir ve teknik destek alabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir