CHP’li Belediyeden Büyük Skandal ( İlk okul çocuklarına rezil dans gösterisi ) Paylaşın izlemeyen Kalmasın.

Kaç gündür istismar yasası nedeniyle ortalığı ayağa kaldıran CHP ( Cumhuriyet Halk Partisi ) bir skandala daha imza attı ve Bandırma’da bir ilk okulun bahçesinde 15 yaşındaki çocuklara müstehcen içerikli dans izlettirdi.

Bandırma belediyesi uluslar arası kuş cenneti festivalin’de çocuklara açık seçik dansçıları izlettiler, Dansçı kızlar okuldaki çocuklara Er*tik dans show yaptı.Bu inanılmaz skandal Balıkesirin bandırma ilçesin’de yaşandı, Skandal’ın görüntülerine ise beyaz haber ulaştı.

CHP’li Bandırma belediyesi, Uluslar arası kuş cenneti kültür ve sanat festivali kapsamında, Mahalle etkinlikleri düzenledi, O etkinliklerin biriside Atatürk ilk öğretim okulunun bahçesiydi, Veliler ve öğrenciler okul bahçesine geldi, CHP’li belediye başkanı Sedat PEKEL’de ordaydı ve skandal görüntüler o dakikadan sonra başladı, CHP’li belediye festivale dansçı kız getirmişti ve o kızlar okulun bahçesinde çocuklara ve büyüklere show yaptı.

Bu skandal esnasında festivali izlemek için oraya gelen veliler ve çocuklar şok oldu, insanlar ne yapacağını şaşırdı ve yuhalamaya başladılar.

Bu skandal görüntüleri paylaşınki herkes görsün ve bilsin bu ülkeyi ne hale getiriyorlar.Herkes gözünü açsın artık.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir