Castle Clash: Efsaneler Çağı Türkçe indir

Bir çok ülkede olduğu gibi Türkiyede’de oldukça beğenilen strateji oyunlarından olan Castle Clash Efsaneler Çağı, IGG ( I GOT GAMES ) tarafından tasarlanan android ve ios tabanlı online strateji oyunudur, Dünya geneli toplamında 100 milyonu aşkın kullanıcısı ile bu alanda en iyi oyunlardan birisi diyebiliriz.Castle Clash‘ın her anı eğlenceyle ve savaşlarla doludur, sizlerde kalenizi inşaa etmek, kahramanlarınızı eğitip liderlik için dünyaya kafa tutmak isterseniz oyunu şimdi aşağıdaki castle clash indir butonuna tıklayarak indirip telefonunuza veya tabletinize kurabilirsiniz yada oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım vidosuna ve bilgilere göz atabilirsiniz.

Castle Clash Efsaneler Çağı indir;

[button color=”green” size=”medium” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.castleclash_tr&hl=tr” icon=”fa fa-download” target=”true”]Castle Clash APK ( Android indir )[/button]

Üst kısımdaki butona tıklayarak oyunun Adroid tabanlı sistemler için hazırlanmış castleclash.apk uygulamasını google play üzerinden indirebilirsiniz.Alt kısımda yer alan indirme butonuna tıklayarak ise İOS tabanlı sistemler için hazırlanmış castle clash uygulamasını  itunes.apple.com.tr üzerinden indirebilirsiniz.

[button color=”orange” size=”medium” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/castle-clash-age-of-legends/id692669501?mt=8″ icon=”fa fa-download” target=”true”]Castle Clash iTuneS ( İOS indir )[/button]

Castle Clash Efsaneler Çağı Özellikleri;

✔ Geliştirilmiş ve Evrimleştirilmiş kahramanlarınız ile hem şan hemde şöhret sahibi olun ve sıralamarlarda lider olun.
✔ Canavalar Burda ve Yeni BOSS’lar için lonca grupları veya arkadaş grupları kurarak ekip halinde saldırmanın keyfini yaşayın.
✔ Savunma durvarları, kuleler ve tuzaklar ile stratejiler yaratarak kalenizi saldırılara karşı koruyun.
✔ Geçilemez kalelerinizi kurun ve geliştirin, Kalenizi geliştirdikçe geçilmez bir savunma hattınız olacaktır!
✔ Bir birinden farklı ve geliştirilebilir özellikleri ile ordunuzu kurun.
✔ Hızlı tempolu, heycanlı ve gerçekçi savaşlar ile heycanı doyasıya yaşayın!
✔ Arena’da diğer oyunculara meydan okuyarak onur rozeti kazanma fırsatı yakalayın, Onur rozetleri kahramanlarınızı geliştirmek için lazım olacaktır !
✔ Kendi loncanızı oluşturarak liderliğinizi dünyaya kanıtlayın ve Lonca savaşlarında gerçek bir lider gibi ordunuzu ve dost birliklerinizi yönetin!
✔ Takım Zindanlarına dostlarınız ile birlikte giriş yaparak başarı oranınızı arttırın!
✔ Birbirinden güçlü sihirleri belirlediğiniz stratejilere göre kullanarak ordunuzu yenilmez yapın!
✔ Tamamen ücretsiz fantezi strateji oyunu castle clash ile savaş alanında sizlerde yerinizi alın!

NOT: Castle Clash oyunu online olarak oynanan bir oyundur bu nedenle cihazınız mobil yada wifi ile internete bağlı olması gerekmektedir, Oyun esnasında düşme, donma veya bağlantı sorunu yaşamanız için mobil internet kullanmanızı sohbetgen ailesi olarak tavsiye ediyoruz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir