AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Casper Nirvana D300 Tanıtıldı

Casper Nirvana D300 Tanıtıldı

Casper tarafından uzun süreden beri dizüstü bilgisayar serisinde Nirvana adı kullanırken Nirvana serisine yeni bir model daha eklendi. Yeni modelin adının Casper Nirvana D300 olduğu belirtilirken yapılan tanıtımlarda yeni bilgisayarın özellikleri de paylaşıldı. Yapılan açıklamalarda yüksek özelliklere sahip olan bilgisayarın iyi bir performans sunduğu ifade edilirken bilgisayarın Windows 10 işletim sisteminin gücünü kullanacağı belirtildi.

Intel Seçeneği Sunuluyor

Intel’in altıncı nesil i3, i5 ve i7 işlemcileriyle desteklenen cihaz bu bakımdan kişilerin ihtiyacına yönelik seçim yapmasını da sağlayacak. Bu bakımdan kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı işlemcileri tercih ederek farklı bir versiyonu alabilmesi de mümkün.

Sessiz fan ile gürültüsüz bir şekilde kullanım sunan yeni bilgisayar modelleri yüksek özellikleriyle dikkatlerden kaçmazken kullanıcılar oldukça iyi bir cihaza sahip olabilecek. Farklı işlemci ve ekran kartı seçenekleri sayesinde kullanıcıların kendilerine özel olarak bir bilgisayar hazırlayabileceği ifade edilirken bilgisayarda donanımların haricinde kullanılan malzemeler de oldukça üstün.

21,5” Full HD, 23” Full HD veya 18,5” HD monitör seçenekleri ile sunulacak cihaz aynı zamanda ekran büyüklüğü konusunda da kişilere önemli bir seçim şansı tanıyor. Bu açıdan kendi işlerine özel olarak yeni bir cihaz satın almak isteyen kişilere büyük bir imkan sağlayan Casper Nirvana D300 piyasaya sunulduktan sonra oldukça fazla ilgi görebilecek durumda. 

KAYNAK : http://www.veteknoloji.net/haber/casper-nirvana-d300-tanitildi-82707.html

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir