Canına Kıydı Arkasından Çarpıcı Bir Not Bıraktı

Bursa’da yaşayan ve yüksek tansiyon hastası olan Erol Bayramoğlu 77 yaşın’da ruhsatsız silahı ile kalbine ateş ederek intahar etti, İntahar etmeden önce bir not bırakan bayramoğlu ”Ölümümden kimse sorumlu değildir, Hastalığımdan dolayı çektiğim acılara dayanamadığım için yaptım” yazılı bir not bıraktı.

KALBİNE ATEŞ EDEREK CANINA KIYDI

İntihar olayı, Bursa’nın merkez Yıldırım İlçesi Davutdede Mahallesi Sevimli Sokak’ta bir apartman dairesinde  meydana geldi. İddialara göre, yüksek tansiyon hastası olan 77 yaşındaki Erol Bayramoğlu, öğle saatlerinde ruhsatsız silahı ile evinin salonunda kalbine ateş ederek yaşamına son verdi. Bayramoğlu’nun evine gelen evlatları babalarının, kanlar içinde yerde yattığını gördü.Sağlık ekiplerine haber veren evlatları eve gelen sağlık ekiplerinin tespiti sonucu hayatını kaybettiğini öğrendi.

Canına Kıydı Arkasından Çarpıcı Bir Not Bıraktı

“Hastalığıma ve ACILARA DAYANAMIYORUM, ÖLÜMÜMDEN KİMSE SORUMLU DEĞİLDİR”

Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Yıldırım Suç önleme ve Araştırma Ekipleri’nin olay yerinde yaptığı inceleme sonucun’da, İntihar eden bayramoğlu’nun intihar etmeden önce kaleme aldığı bir not buldular bu notta hastalığına ve çektiği acılara dayanamayarak yaşamını son verdiğini yazan bayramoğlu herkes’ten hakkını helal etmesini istedi ve ölümümden kimse sorumlu değildir diye not bıraktı.

Kesin ölüm nedenin belirlenmesi için cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumumorguna kaldırılan Erol Bayramoğlu’nun intiharı ile ilgili soruşturmaya başlandı.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir