Cam4 Özel icon Kodları

Cam4 özel icon kodları sayfamıza hoşgeldiniz; Bu makalede sizlere Cam4‘ün ikonları hakkında bilgiler vereceğiz çünkü Günümüz’de neredeyse milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmekte olan cam4’ün sadece gold üyelere sunmakta olduğu özel ikonları normal üyelerin nasıl kullanıcağını anlatan bir çalışma yapmak istedik bu sayede herkes sadece gold üyelerin kullanabildiği bu ikonları kendileride kullanabilecek.

Cam4 Özel İcon Kodları

Üst kısımda görmüş olduğunuz iconlar sadece gold üyelere özel olarak kullanıma sunulmaktadır fakat bizler sohbetgen farkı ile bu ikonları sizlerde kullanabilesiniz diye kodlarını paylaştık, aşağıda verilen kodları yazı yazma bölümüne yazıp kullanabilirsiniz.Örnek olarak aşağıdaki resime göre verilen kodları ekleyip göndermeniz yeterli olacaktır.Şimdi sıra geldi Cam4’ün gold üyelere özel olarak sunduğu bu ikonların resimlerine ve paylaşım kodlarına.Aşağıdaki kodları kopyalayıp resim’dede gösterdiğimiz gibi yazı bölümüne yapıştırıp hemen kullanmaya başlıyabilirsiniz.

Cam4 Özel icon Kodları Ekleme

Cam4 Özel İcon Kodları;

İconların hemen altında yer alan kodları kopyalayıp cam4’te sohbet ettiğiniz yazı bölümüne yapıştırmanız yeterli olacaktır, bu kodları burda paylaşmamızın asıl amacı gold üye olmayan arkadaşlarımızında bu kodlardan faydalanarak ikonları kullanabilmesini sağlamaktır.

Cam4’te yer alan arkadaşlar bizi takip ederek pek yakın zamanda sizlere ücretsiz olarak sunacağımız yeniliklerden faydalanabilirsiniz.Cam4 hakkında teknik destek almak, profil düzenletmek veya diğer tüm sorunlarınıza yardımcı arıyorsanız herşeyinizi bizimle paylaşabilirsiniz, isterseniz skyp adresimiz üzerinden isterseniz buraya yorum atarak istersenizde cam4 profilimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Emeğe saygı ve paylaşımların devamı için aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak teşekkür edebilir veya cam4 profilimi ziyaret ederek üst kısımda yer alan 5 yıldız’a tıklayarak puan verebilirsiniz.İyi günlerde ve güzel günlerde kullanmanız dileklerimizle.Sohbetgen.com ailesi hoş sohbetler diler.

Cam4 icon kodları Güncelleme 05.09.2016

Değerli arkadaşlar sitemiz’de yer alan bu ikonlar hala kullanılmaktadır ek olarak yeni bir kaç ikon eklenmiştir bu ikonları’da yine listeye ekledim.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir