Call of Duty 4’ten İlk Multiplayer Videosu Geldi

Call of Duty seven kişilerin her seriyi büyük bir heyecan içerisinde beklemesi yenliklerin de hızlı bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Activision tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalarda  Call of Duty 4: Modern Warfare’in yeni bir versiyonunun piyasaya sunulacağı belirtilmişti. Bu açıklama büyük bir beklenti yaratırken Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered bu sayede duyurulmuş oldu.

Firma tarafından yapılan son açıklamalarda ise ilk multiplayer videosu da paylaşıldı. FPS konusunda en iyi oyunlardan birisi olarak gösterilen  Call of Duty, bugüne kadar milyonlarca oyuncuya ulaşarak bir efsane olmayı başardı. Oyunun her bir versiyonunda önemli iyileştirmeler yapılırken,  Call of Duty 4 yeni versiyonunda da benzer bir gelişme yaşanmaşı durumda.

Vİdeonun 32. dakikasından itibaren Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered hakkında detayları görüntüleyebileceğiniz video, son zamanların en çok izlenen videolarından birisi durumunda.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir