Bluestacks; android uygulamaları ve oyunları windows işletim sistemine sahip cihazlarda çalıştırılmak üzere geliştirilmiş App player’dir.Telefonunuzda veya tabletiniz’de kullanmakta olduğunuz uygulamarı vede oyunları bilgisayarınızda açıp rahat bir şekilde oynamak veya uygulamalara erişmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Bluestacks App Player

25 mayıs 2011 tarihinde tasarlanmış vede tasarlandığı günden itibaren milyonlarca kullanıcı kitlesine ulaşmış en popüler programlardan birisi olmuştur, mobil teknoloji çağı nedeniyle telefonlarında vede tabletlerinde çalıştırdıkları uygulamaları bilgisayardada açmak isteyenler tarafından tercih edilen programların başında gelmektedir vede mobil cihazlarda online oyun oynayanlar için pc üzerin’den rahat bir oyun oynama imkanı sunduğu için kullanıcılara bir çok kolaylık sunmaktadır.

Bluestacks App Player indir
Bu harika App player programı BlueStacks şirketi tarafından, Citrix Synergy konferansında resmî olarak tanıtımı yapılmış ve 11 Ekim 2011 tarihinde alfa sürümü piyasaya sürülerek kullanıcıların beğenisine vede deneyimine sunulmuştur. 27 Aralık 2012’de beta sürümü çıkarılmış ve 7 Haziran 2014 tarihinde beta sürüm geride bırakılarak tam sürüme geçilmiştir.

BlueStacks App Player indir;

[toggle title=”Programı indirmek için tıklayınız !” state=”close”]http://www.bluestacks.com/download.html[/toggle]

Ekran Görüntüleri;

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Resmi web sitesihttp://www.bluestacks.com/

Bluestacks indir – App Player
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,,, 119 views Okunma 11 Oca 2017

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

10 Mar 2017
Reaper 5.34 İndir

Reaper 5.34 İndir

25 Şub 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *